Vedoucí plánování a logistiky, výrobní závod, Praha západ.

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Výborné zvládnutí pozice podpoří:

Klíčová je relevantní zkušenost z plánování výroby a z logistiky. Bez této relevantní praktické zkušenosti nebude výkon
pozice reálný a úspěšný.

Schopnost rychle se učit, schopnost zvládat více úkolů současně, udržovat zaměření a přizpůsobit se různým výzvám
Schopnost pracovat metodicky v časově omezeném prostředí

Dobré písemné a ústní komunikační dovednosti
Silný smysl pro organizaci času a naléhavost
Schopnost pracovat samostatně a uvnitř týmu

Ideální je relevantní víceletá zkušenost s dodavatelským řetězcem, logistikou nebo řízením skladu

Angličtina na úrovni C1
Výborná znalost českého jazyka.

Preferovaná technická znalosti: SAP 4 Hana, INFOR Crysta Reports, Microsoft Office 365, Sharepoing, Red Hat, Microsoft
aplikace
Vynikající komunikační dovednosti se schopností prezentovat uživatelům a managementu (včetně schopnosti sdělovat
technické informace „netechnickým“ uživatelům, spoluhráčům a vrcholovému managementu).

Schopnost pracovat v prostředí maticového organizační struktury a týmu.

Místo výkonu pozice: výrobní závod, v krátké dojezdové vzdálenosti u Prahy.
Adekvátní finanční ohodnocení, moderní zázemí firmy a firemní benefity.
Výborně sestavený tým profesionálů.
Perspektiva a jistota do budoucnosti.

Pokud Vás pozice zaujala pošlete nám prosím Váš životopis popř. profil na LinkedIn a napište nám o své profesní praxi a dovednostech, děkujeme Vám.

Kontaktní adresa: lavicka@mc-triton.cz

Přejeme Vám vlídný a bezpečný den, v úctě Mgr. Ing. Luděk Lávička.

Požadavky na zaměstnance

Pro svého zákazníka, zahraniční výrobní společnost hledáme vhodného kandidáta / kandidátku na pozici:

Vedoucí plánování a logistiky, zahraniční výrobní závod, Praha, střední Čechy, blízký dojezd Praha, směr Praha západ

Očekávání pozice:

Vyvíjí vhodnou strategii plánování a logistiky k maximalizaci spokojenosti zákazníků při co nejnižších nákladech.

Vede tým plánování a logistiky při provádění osvědčených postupů a měření výkonnosti prostřednictvím dohodnutých
klíčových ukazatelů výkonu (KPI).

Je hlavní kontaktní osobou pro projektové managery společnosti reprezentující „hlas“ zákazníka.

Plánuje, řídí a koordinuje všechny činnosti související se zpracováním materiálu a zboží potřebných k uspokojení měnící se
úrovně poptávky po produktech.
Pracuje s odděleními závodu, skladu a logistiky při určování a nastavování mezipodnikových převodů.
Pracuje přímo s obchodním oddělením při určování nákladově nejvýhodnějšího distribučního řešení pro přepravu hotového
zboží k zákazníkům.

Monitoruje a koriguje úroveň zásob v externích skladech a interně, aby zajistila rotaci a maximalizovala pracovní kapitál.
Spolupracuje s přepravci a dopravními společnostmi na stanovení nejlepší trasy a sazebníku (kontroluje a schvaluje všechny
přepravní podmínky a dohody).

Spolupracuje s oddělením nákupu při stanovení osvědčených postupů pro nákladní a konsolidaci nákladů.
Podporuje správné využití ERP systému, je součástí rozvoje ERP systému v rámci společnosti

Je odpovědný za pravidelné reportování KPI oddělení spolu s příslušnou analýzou a protiopatřením, je-li to nutné.