Obchodní zástupce / zástupkyně, BIM, stavebnictví, Praha.

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní zástupce / Obchodní zástupkyně pro prodej unikátní platformy pro BIM pro celou ČR.

Koho hledáme?
• Obchodníka, Obchodnici, které obchod baví, naplňuje a cítí se v obchodním jednání se zákazníky jako ryba ve vodě.
• Obchodníka, Obchodnici, kteří mají vztah k IT technologii a nebojíme se říci nadšení pro IT technologie. Nemusí být však "ajťák".

Hledám výborného produktového obchodníka, který umí prodávat.

Obchodníka / Obchodnici s efektivní zkušeností, obchodníka / obchodnici, kteří si "sáhnuli" na úspěch a umí obchodovat, ví jak na to, znají různé prodejní kanály, ví jak jednat se zákazníky, jak si je získat, obchodníka / obchodnici s velkým srdcem pro obchod, prodej, s tahem na branku a drivem pro výsledek.

Neřešíme zda SŠ či VŠ, neřešíme zda-li to musí či nemusí být "s úspěchem, stavař" či IT specialista, hledám výborného obchodníka / obchodnici s odvahou, s úspěchem, nadšením, kteří umí prodávat a umí se učit.

Co prodáváte, kde a komu, co budete dělat ?
• Vyhledávání potenciálních zákazníků pro prodej unikátní platformy pro BIM.
• Prezentace platformy BIM zákazníkům - segment facility management, segment, stavebnictví, investoři, majitelé budov, komerční
sféra, státní a veřejná sféra, všichni kdo mají ve své správě a gesci budovy, stavby a spravují je a chtějí to dělat moderně s finanční
efektivitou.
• Podpora zákazníka v orientaci v oblasti BIM s ohledem na využití unikátní platformy BIM, přinášíte zákazníkovi moderní řešení správy
nemovitost a staveb, výraznou úsporu a efektivní využití dat objektů pro dokonalou správu.
• Prodej platformy BIM – uzavírání obchodních případů, reálně obchodujete.
• Úzce spolupracujete s odborníky pro BIM ve firmě, s konzultanty při návrhu BIM řešení jednotlivých obchodních případů. Jsou Vaší
oporou pro jednání u zákazníka.
• Dlouhodobě rozvíjíte kontakty a vztahy se zákazníky, pečujte o ně a hledáte nové.
• Monitorujete trh, trenfy, konkurenci v BIM. Spolupracujete s marketingem a vývojem platformy BIM.

Co se Vám otevírá při obchodování s unikátní platformou pro BIM ?
• Otevření světa BIM, osvojení si a získání know-how v tomto rychle se rozvíjejícím moderním oboru, odborný růst.
• Velkou svobodu v nastavení prodejní strategie. Velký prostr pro aktivní obchodování napříč trhem.
• Adekvátní finanční ocenění.
• Firemní nadstandardní podpora.
• Přátelské a inspirativní prostředí, výborný tým profesionálů, unikátní platforma pro BIM.

Pokud Vás tato pozice zaujala a vidíte se v ní, pošlete mi Vaše CV popř. profil na LinkedIn a pár slov o Vás jak úspěšně obchodujete na email: lavicka@mc-triton.cz nebo zavolejte 724 960 978

Přeji Vám vlídný a bezpečný den, v úctě Mgr.Ing. Luděk Lávička.

Jiné výhody

Požadavky na zaměstnance

Pro svého klienta, moderní projektovou, architektonickou a inženýrskou kancelář, lídra trhu v BIM, v Praze, hledám vhodného kandidáta / kandidátku na pozici Obchodní zástupce / Obchodní zástupkyně pro prodej nástroje platformy pro BIM - Building Information Modeling.

Jedná se o unikátní originální platformu efektivně spravující data stavby, data objektu po celou dobu jeho cyklu. Mimořádný význam platformy je v segmentu facility management, moderní stavebnictví, správa objektů.