Zootechnik junior

Místo práce: okres Třebíč (informace o místu práce: Kraj Vysočina)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* budeš mít na starosti mléčný skot z pozice provozního zootechnika (veškeré technologické postupy)
* ani administrativa Tě nemine, protože někde se vše musí evidovat (centrální registr, portál farmáře)
* ty naše "rohatice" někdy bývají nemocné (ne moc často, staráme se o ně velmi dobře), ale budeš kontrolovat jejich zdravotní stav
* samozřejmostí by měla být spolupráce s veterinárním lékařem

Máš vzdělání v oboru zootechnik nebo v oboru veteriny? Chceš se starat o zvířata na farmě plné mléčného skotu, kde jsou kravičky maximálně spokojené? Pak neváhej zašli mi svůj životopis ještě dnes na pozici:

ZOOTECHNIK JUNIOR (až 30.000 Kč)

* zázemí společnosti, která Vám přiroste k srdci
* krásná startovací mzda
* odměna na základě výsledku hospodaření
* možnost firemního ubytování za přívětivých podmínek (moc hezký byt)
* příspěvek na penzijní připojištění
* 5 dní dovolené navíc
* možnost nástupu: včera bylo pozdě, ale chápeme i výpovědní lhůtu
* místo pracoviště: okres Třebíč

Požadavky na zaměstnance

* SŠ/VŠ vzdělání v oboru zootechnik nebo veterina
* praxe velkou výhodou, ale ne nutností, rádi Tě všechno naučíme
* abys mohl/a jezdit mezi našimi farmami, potřebuješ řidičský průkaz skupiny B
* v dnešní době potřebuješ znát alespoň základní balíček MS Office
* organizační schopnost je Tvoje superschopnost