Vývojář, co vidí ostře.

Hledaná pozice

Místo práce: Jihomoravský kraj

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Budeš se podílet na vývoji informačního systému pro sběr dat a řízení výrobních procesů, který se používá ve velkých výrobních firmách především v oblastech automotive, plastikářství, gumárenství aj. Jde o aplikaci, která se skládá ze serverové části a výrobních klientů rozmístěných ve výrobě. Jádro je napsáno v jazyce C#, na frontendu používáme Angular, ASP .NET a WPF.

Hledáme vývojáře, který se zapojí do vývoje našeho MES informačního systému. Rozšiřujeme funkcionality systému a expandujeme na mezinárodní trhy, a proto potřebujeme nové posily. Pomůžeš nám udržet vysokou kvalitu našeho systému, aby stále byl tím nejprodávanějším v ČR.

Z těch obvyklých benefitů se určitě můžete těšit na flexibilní pracovní dobu a týden dovolené navíc.
Jedná se o stabilní společnost, která hledá člověka, který společně s nimi bude dlouhodobě růst a rozvíjet se. Dostanete tak možnost účastnit se nejen různých odborných školení a jazykových kurzů, ale hlavně Vám dají prostor pro uplatnění Vašich inovačních a tvůrčích aktivit.
No a v případě dojíždění, MHD mají kousek a pokud jezdíte autem, tak mají vlastní parkoviště.

Dobrou znalost C# a zkušenosti s programováním v ASP .NET s SQL
Znalost nástrojů pro podporu vývoje (GitLab, GitHub, TFS) a verzovacích systémů (TFS, Git)
Abys měl proaktivní přístup, byl pečlivý, spolehlivý, samostatný a měl chuť se neustále rozvíjet.
No a znalost technické angličtiny pro čtení manuálů apod.

Pokud navíc máš VŠ vzdělání s IT zaměřením nebo předchozí praxi na obdobné pozici či zkušenost s vývojem IS, dostaneš body navíc.