Manažerka odd. firemní komunikace s NJ

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte manažerské zkušenosti v PR a rádi byste se uplatnili u nadnárodní společnosti? Pro našeho klienta, stabilní mezinárodní obchodní společnost, aktuálně obsazujeme pozici Manažerka odd. firemní komunikace.

Náplň práce:
-personální a odborné vedení oddělení firemní komunikace
-zajištění dodržování interních směrnic a standardů
-odpovědnost za plánování zdrojů, personálu a rovněž plánování a řízení nákladů
-vytváření rámcové komunikace společnosti (interní i externí)
-rozvoj komunikačních strategií v koordinaci s národní společností (mezinár. směrnice, témata a projekty)
-strategické poradenství ohledně krizové komunikace vč. řízení problémových a krizových situací na straně komunikace
-vývoj PR strategií
-řízení vztahů se zúčastněnými stranami a influencery
-zajištění funkční tiskové kanceláře při zohlednění mezinár. procesů a směrnic
-zajištění účinného monitorování, podávání zpráv a měření úspěšnosti komunikačních kampaní
-zastupování společnosti navenek, spolupráce s médii a novináři
-komunikace se státními autoritami (ministerstva, magistráty, kontrolní úřady apod.)
-CSR - zajištění schopnosti vykazování CSR, prezentace a implementace systému řízení CSR (společně s CSR koordinátorem)
-Social Media - rozvoj a implementace komplexní strategie, intergrace sledování úspěchu do celkového reportu, provádění analýz
-úzká spolupráce se zahraniční centrálou, komunikace v NJ

-stabilní zaměstnání u velké a úspěšné mezinárodní společnosti
-pracovní smlouva na dobu neurčitou
-25 dní dovolené
-velmi dobré finanční ohodnocení
-osobní vůz i k soukromým účelům
-stravenky
-jazykové kurzy
-Multisportkarta
-nástup ve 3. kvartálu 2020

Požadavky na zaměstnance

-zkušenosti v interní a externí komunikaci
-zkušenosti s vedením týmu
-velmi dobrá znalost němčiny podmínkou (B2-C1)
-reprezentativní vystupování
-znalost sociálních sítí
-vynikající mluvený i písemný projev v ČJ
-organizační, prezentační a manažerské dovednosti