Vývojový konstruktér

Hledaná pozice

Místo práce: Plzeň (informace o místu práce: Plzeň)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Konstruování, modelování a vývoj jednotlivých součástí
* Tvorba technických řešení
* Návrhy zkoušek, analýza výsledků, návrhy změn a inovací
* Příprava projektu pro sériovou výrobu
* Komunikace se zákazníkem

Jiné výhody

* Zaměstnání pod záštitou velmi silného jména
* Možnost profesního růstu, získání mnoha zkušeností v oboru a rozvoj kariéry
* Moderní pracovní prostředí, používání nejnovějších technologií
* Odborná školení, stáže, jazykové kurzy a další vzdělávání v rámci zaměstnání
* Velmi zajímavé finanční ohodnocení
* Benefity (flexibilní pracovní doba, Home Office, možnost stravování ve firmě, dovolená 5 týdnů, firemní akce a jiné)

Požadavky na zaměstnance

Pro našeho klienta se sídlem v Plzni hledáme vývojové konstruktéry, kteří se vyznají v plastových dílech a ovládají program CATIA V5.
Pokud chcete získat práci v perspektivní společnosti, baví Vás konstruování ve 3D, domluvíte se jedním světovým jazykem a chcete dát své kariéře nový směr, zašlete nám Váš životopis.

* Vzdělání v oboru strojírenství a zkušenosti z obdobné pozice
* Nutnost orientace v plastových dílech
* Orientace v konstrukčním programu CATIA V5
* Znalost konstrukčních metod, norem technického kreslení
* Koncepční myšlení, schopnost samostatně pracovat a řešit problémy
* Znalost anglického či německého jazyka na středně pokročilé úrovni