Obchodník pro exportní přepravy

Místo práce: Modletice (informace o místu práce: Praha, Modletice)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví Vás obchod? Máte rádi výzvy? Chcete posunout svoji obchodní kariéru směrem, který má budoucnost?

Do našeho obchodního týmu Key Account Managerů hledáme aktivního a pozitivního člověka na nově vytvořenou pozici OBCHODNÍK produktu EXPORTNÍCH přeprav s působností po celé ČR.

Pokud nás znáte, tak víte, že jsme specialisté v oboru dopravy a logistiky. Obrat přes 4 mld. CZK z nás činí jednoho z největších hráčů na českém trhu. Ve svých pobočkách zaměstnáváme více než 1 200 zaměstnanců a stále rosteme. Pojďte růst s námi!

Co Vás u nás čeká:
Zejména svoji aktivitou ve vyhledávání a oslovování nových zákazníků si vytvoříte svoji síť klientů napříč celou ČR, budete se podílet na tvorbě zcela nové firemní strategie v oblasti exportních přeprav, budete pomáhat klientům hledat a implementovat vhodná řešení přepravy a procesní změny, budete zpracovávat nabídky a pečovat o stávající klienty, v neposlední řadě také využijete svoji znalost angličtiny. Budete mít jedinečnou příležitost být u toho od počátku a vybudovat si vlastní tým.

Jiné výhody

Co nabízíme my Vám:

* Zázemí silné prosperující nadnárodní společnosti patřící k leaderům na českém trhu
* Možnost seberealizace, zajímavou a odpovědnou práci
* Motivační platové ohodnocení = fixní plat + měsíční provize, které nejsou shora omezeny a závisí jen a pouze na Vašich výsledcích
* U nás se můžete dál vzdělávat – nabízíme odborné i jazykové kurzy
* Užijete si 5 týdnů dovolené, na kterou můžete jet za body, které si nastřádáte v Cafeterii
* Budete jezdit služební Octavií a to i soukromě
* Samozřejmostí je notebook s datovým napojením, mobilní telefon a možnost zapojení rodinných příslušníků do firemního programu volání s výhodnými tarify
* Můžete na sobě pracovat i mimo pracovní dobu díky kartě Multisport

Čekali jste na takovouto příležitost? Pak nám zašlete životopis a pojďte to s námi rozjet!

Požadavky na zaměstnance

Jak si Vás představujeme?

* Chcete aktivně obchodovat a nebojíte se akvizic. Praxe s obchodem v oblasti exportních přeprav je výhodou
* Rozumíte si s výpočetní technikou (uživatelsky Outlook, Word, Excel)
* Jste orientován/a na zákazníka a máte zkušenost s konzultativním způsobem prodeje služeb
* Jste aktivní, samostatný, kreativní a vytrvalý