Analytik pro webové nebo mobilní aplikace

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technické analýzy user stories, návrh technických řešení nebo způsobů pro implementaci existujících řešení
Analýza business požadavků a návrh optimálních aplikačních a technologických řešení
Příprava funkčních diagramů a data flow diagramů pro požadovaná řešení
Vypracovávání a analýza funkční specifikace
Aktivní řešení problémů s funkčními vlastníky a vývojáři
Účast na testovacích jízdách pro uvolnění aplikací
Provádění speciálních analýz pro určení nebo navození chyby
Spolupráce s ostatními analytiky na tvorbě detailní technické dokumentace projektu
Spolupráce na tvorbě a trackingu user stories a tasků v aplikaci JIRA
Účast na jednáních včetně pravidelných SCRUMových schůzek

Vzdělávání dle potřeb projektu a požadavků k osobnímu rozvoji
Snížený pracovní úvazek (37,5 hodiny/týden)
Pružnou pracovní dobu
5 týdnů dovolené
Flexi volno – dohoda o napracování poskytnutého volna
Příspěvek na stravování formou stravenek (hodnota stravenky 100 Kč)
Teplé a studené nápoje na pracovišti
Systém Cafeteria (od 4 000 Kč/rok)
Sick days
Zprostředkování karty Multisport
Zvýhodněný operativní leasing na vozy zn. Škoda (možnost pořídit si každý rok zbrusu nový vůz od 2 700 Kč/měs.)
Příspěvek na penzijní připojištění od 600 Kč/měsíc
Cestovní pojištění pro soukromé účely i pro rodinné příslušníky
T-Mobile Program – tarify i pro rodinné příslušníky
Jazykové kurzy (angličtina / němčina) přímo na pracovišti
Motivující odměnu za doporučení nového kolegy ve výši 30 000 Kč
Řadu firemních akcí

Zní to jako práce, kterou aktuálně hledáte? Zašlete nám svůj životopis!
Těšíme se na spolupráci!

Požadavky na zaměstnance

Elektrické a elektronické systémy v automobilech hrají stále důležitější roli. Starají se o naše pohodlí i bezpečnost a bez jejich existence bychom si dnešní jízdu autem uměli jen stěží představit. Jejich vývoj a stálá inovace jsou zásadními faktory úspěchu každého výrobce automobilů.
Jakými tématy se u nás budete zabývat?
Od roku 2018 je každý nový automobil připojený k síti. To s sebou přináší nepřeberně možností, jak zvýšit bezpečí na silnicích i komfort při řízení. My pracujeme na obojím. Vyvíjíme mobilní aplikace, hledáme možnosti, jak vylepšit stávající technologie, a vytváříme zcela nová řešení.
Hledáme nového kolegu/novou kolegyni pro vytváření analýz pro webové nebo mobilní aplikace – někoho, kdo se vyzná v kódu a ve webových platformách, aby mohl větší pracovní úkony rozpracovat na menší celky a následně předávat vývojovému týmu.

Zkušenost v oblasti IT analýz, IT konzultací nebo podobných rolí
Znalost databází a zabezpečení systému
Velmi dobré komunikační dovednosti
Anglický jazyk min. na úrovni B2
Schopnost řešit problémy a odstraňovat chyby
Vystudovaný obor IT/technika
Zájem o svět automotive