SW Architekt/Vývojář

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Aktuálně hledáme někoho na pozici vývojář a softwarový architekt. Zajímá tě oblast IT? Umíš vyvíjet softwary pro oblast IoT a automatizovat datové sítě? Říká ti něco pojem RPA a ovládáš angličtinu? Jestli tě pozice zaujala, neváhej se nám ozvat. :)

Co budeš dělat?

- rozvíjet IoT platformy
- automatizovat síťové prostředí zákazníků
- přenášet data ze senzorů do softwarové platformy
- zpracovávat data ze síťové infrastruktury, přenášet je do dohledových řešení nebo ITSM
- řídit aktivní prvky sítě pomocí aplikačních rozhraní
- korelovat data z různých zdrojů

Jiné výhody

Benefity:
Co můžeš získat?

- flexibilní pracovní doba
- stravenky + flexipasy / multisport karta
- moderní pracoviště poblíž stanice metra (Nové Butovice)
- práci na velmi zajímavých a inovativních projektech
- možnost osobního růstů
- prostor pro rozvoj vlastních nápadů a řešení
- neformální a přátelské prostředí

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Požadavky na zaměstnance

Co musíš umět?

- integrovat různorodé softwarové a hardwarové systémy
- měl bys mít zkušenost s aplikačními rozhraními a s databázovým prostředím
- měl bys umět vyvíjet v cloudovém prostředí
- mít rozhled a zájem o softwarovou architekturu a vývoj moderního softwaru
- ovládat jazyk Python a ještě jeden další
- znalost softwaru Ansible či jiných podobných nástrojů
- výhodou je vysokoškolské vzdělání technického směru
- alespoň 5 let zkušeností v IT
- prokazatelný seznam odpracovaných projektů
- komunikační a prezentační dovednosti
- samostatnost i schopnost pracovat v týmu
- dobrá znalost angličtiny