Biomedicínský inženýr/servisní technik - Praha

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Servisní úkony související s portfoliem zdravotnických přístrojů / laboratorních přístrojů (opravy, BTK, atd.), Instalace dodaných přístrojů / systémů, Zajišťování technické podpory, Objednávání náhradních dílů a nezbytného příslušenství

• Jako OZ nebo aplikační technik budete komunikovat se stávajícími klienty, bude využívat silné administrativní zázemí společností, Zaškolení a průběžná edukace zákazníků, Aktivní akvizice nových klientů, jednání s managementem zdravotnických zařízení

• Práce se špičkovým portfoliem zdravotnických / laboratorních technologií.
• Profesní, ale zejména osobnostní růst
• Odborné zaškolení
• Motivující finanční ohodnocení, včetně bonusů za dosažené výkony
• Práce v přátelském kolektivu
• Zázemí velmi stabilní a prosperující společnosti
• Zahraniční cesty a školení

Požadavky na zaměstnance

Pro naše klienty, české i zahraniční společnosti společnosti působícího v oblasti distribuce zdravotnické a laboratorní techniky - hledáme biomedicínské inženýry a biomedicínské techniky pro pražskou pobočku na pozici: ■ Servisní technik/ Obchodní zástupce/Aplikační specialista
• VŠ vzdělání (technického, ideálně biomedicínského směru)
• Komunikativní znalost AJ - min. B1 (komunikace se zahraničními výrobci, školení v AJ atd.)
• Znalost práce na PC (MS Office)
• Aktivní řidič (sk. B), ochota cestovat
• Dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti
• Vysoké pracovní nasazení, samostatnost, časová flexibilita
• Bydliště v Praze či okolí