C programátor 60 000 - 80 000 CZK - vývoj adresářové služby

Hledaná pozice

Místo práce: Brno (informace o místu práce: Brno)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Budeš součástí menšího týmu, který ve spolupráci s německými kolegy pracuje na vývoji produktu Dirx Directory - adresářová služba podporující standardy X.500 a LDAP.
Co bude náplní tvé práce?

Vývoj backendových komponent systému v prostředí Windows
Spolupráce a komunikace s kolegy z jiných týmů

Jiné výhody

✔️6 týdnů dovolené
✔️Placené první 3 dny nemoci
✔️Flexibilní pracovní doba
✔️Home Office (min. 20%)
✔️Plán rozvoje na každý rok (školení hard/soft skills, včetně možnosti certifikací)
✔️Služební HW a mobilní telefon
✔️Příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
✔️Systém benefitů kafeterie
✔️Stravenky
✔️Interní jazykové kurzy angličtiny a němčiny

Požadavky na zaměstnance

Hledám nového kolegu do back-endového týmu, který nám pomůže s vývojem řešení v oblasti kybernetické bezpečnosti se zaměřením na Identity & Access Management.

O společnosti:
Ve spolupráci s kolegy v Německu vyvíjíme řešení v oblasti kybernetické bezpečnosti se zaměřením na autentizaci a řízení přístupu. Naše řešení umožňují jednotné přihlášení pro uživatele z různých prostředí, zejména v rámci velkých organizací.
Použité technologie poskytují komfort jediného přihlášení, které umožňuje přístup k mnoha různým aplikacím a webovým stránkám. Díky použití technologií z oblasti federace identit tyto možnosti dále vzrůstají o úroveň výše -uživatelé jsou schopni použít jediný účet propřístup k aplikacím napříč organizačními hranicemi. Bezpečnost je zaručena použitím standardních technologií a protokolů, kryptografie, multifaktorové autentizace a také pomocí nových technik jako například adaptivní autentizace.

Co musíš umět:
☑️C
☑️Vývoj backendových služeb
☑️Angličtina na úrovni B1

Specifikace

Náplň práce

Tvorba backendových komponent

Placená dovolená

ANO

IČO

NE

Part-time

NE

Home office

ANO 1x týdně minimálně

Flexibilní pracovní doba

ANO

Specifikace