Investiční referent – příprava staveb

Místo práce: Hradec Králové (informace o místu práce: Hradec Králové)

Požadavky na zaměstnance

Pracoviště-lokalita
Správa Hradec Králové

Náplň práce
• Koordinace činnosti všech účastníků při přípravě stavby
• Koordinace majetkoprávní přípravy, přípravy projektové dokumentace staveb
• Projednávání projektové dokumentace a ostatních dokladů stavby s orgány státní správy, samosprávy a účastníky veřejnoprávních řízení ve fázi realizace
• Organizace a kontrola zpracování podkladů pro zadání, projektů staveb a podkladů pro uzavření smluv na dodávku stavebních prací
• Zpracování agendy týkající se přípravy staveb (věcné, finanční, časové plnění staveb)
Co od Vás očekáváme
• VŠ příp. SŠ vzdělání (lze nahradit min. praxí 5 let) stavebního zaměření, dopravní stavby - výhodou
• Zkušenost s investiční výstavbou výhodou
• Zkušenost s liniovou výstavbou – velkou výhodou
• Praxe velkou výhodou, ale vhodné i pro absolventy
• Bezpečná orientace v projektové dokumentaci
• Organizační schopnosti
• Ochota učit se
• Uživatelská znalost MS Office
• Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
• Trestní bezúhonnost

Co Vám nabízíme
• Zajímavou a různorodou práci
• Stabilitu státní příspěvkové organizace
• Možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu
• Práci v dobrém kolektivu
• Možnost významně ovlivňovat dopravní projekty v regionu
• Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna, stravenky v hodnotě 130 Kč, bezplatná jazyková výuka, příspěvek formou Gallery Beta či penzijní připojištění, zvýhodněná Multisport karta, možnost využití firemních rekreačních zařízení, permanentky na lyže)
• Pružnou pracovní dobu, která vám umožní sladění osobního života
Termín nástupu
1. 5. 2020 nebo dle dohody

Pracovní poměr
Hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s následnou možností prodloužení na dobu neurčitou

Platové podmínky
11. platová třída dle NV ČR č. 300/2019 Sb., příloha č. 1, platový stupeň dle vzdělání a odborné praxe, možnost osobního příplatku a odměn.

Termín zaslání přihlášky
Strukturovaný životopis, případně motivační dopis, obojí v češtině, zasílejte na e-mail: prace@rsd.cz do 19. 4. 2020 (do předmětu uveďte „Investiční referent – příprava staveb, Hradec Králové“)

Pro další informace prosím kontaktujte
prace@rsd.cz, tel. 241 084 320

Upozornění
Pracovní poměr se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoníkem práce (nejedná se o služební poměr).
Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení stvrzuje, že si není vědom osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmu.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.
Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých v životopisu a dalších požadovaných dokumentech dává uchazeč o zaměstnání souhlas, aby jeho osobní data, která poskytne Ředitelství silnic a dálnic ČR se sídlem Na Pankráci 56 Praha 4, IČO 65993390, včetně jeho dílčích organizačních složek a detašovaných pracovišť, byla interně použita pro účely výběrového řízení a pro uchování v databázi uchazečů do odvolání poskytovatelem písemnou či ústní formou za předpokladu, že s nimi bude nakládáno důvěrným způsobem, a to v souladu s § 11 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Zdroj nabídky: Dobrá práce

Nejnovější články

Zaměstnanci jsou nejlepší indikátor úspěchu, říká šéfka HP

Hodně sází na lidi, které má kolem sebe. „Naprostá většina úspěchů je v mém případě dílem...více

I za tohle můžete dostat výpověď. Případy, které potvrdil soud

Kdy možné dát výpověď zaměstnankyni, která tráví část pracovní doby na internetových seznamkách?...více

V polovině neotevřených datovek je vzkaz od exekutora či finančního úřadu

V každé druhé dosud neotevřené datové schránce se nachází dopis od finančního úřadu nebo...více