Marketing Specalist s AJ - interní a externí komunikace

Místo práce: Praha-západ (informace o místu práce: Středočeský kraj)

Mzda: 45000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Externí: připravíte články pro odborné časopisy v oblasti logistiky, do lokálních tiskovin o tom, co se u nás děje a aby se o nás vědělo - že rozjíždíme nové projekty nebo zavádíme nové technologie

Interní: připravíte korporátní materiály, vzory prezentací a nabídkových dopisů, plakáty, interní layouty, budete spolupracovat s HR týmem na eventech, podporovat akce pro děti, pořádáme třeba Cyklo Cup - na Vás bude grafické zpracování, inzerce, plakáty atd.

Budete marketingovou podporou managementu i obchodního oddělení, připravíte eventy pro klienty

Jiné výhody

- komunikativní angličtinu
- hodí se i zkušenosti z PR agentury, marketingovou komunikaci byste měli mít již v malíčku
- grafický background
- hodilo by se nám, pokud byste mohl/a nastoupit ihned, ale když se domluvíme, tak na Vás počkáme

Požadavky na zaměstnance

Znáte to, jako marketingový specialista budete samostatně řídit veškeré firemní marketingové kampaně, komunikaci a PR.

Práce je vhodná pro kandidáty z oblasti Praha - Západ (např. Kladno, Tuchoměřice, Praha 6, Praha 5 a okolí)

Uplatníte zkušenosti z PR agentury, výhodou je grafický backround a využijete také komunikativní angličtinu. Jsme firma, která má dobré jméno v oblasti logistiky.
- mzdu podle Vašich zkušeností, naše představa je asi okolo 45.000 Kč a Vaše?
- získáte skvělou zkušenost se samostatným vedením, plánováním a vyhodnocováním marketingových kampaní
- budete odpočatí, protože na dovolené budete trávit 25 dní v roce
- dostanete stravenky a na pracovišti máme i občerstvení
- přispějeme Vám na penzijko
- odměníme Vás za doporučení nových kolegů
- pro sportovní nadšence máme Multisport kartu
- finančních odměn se dočkáte i za významná životní a pracovní jubilea (svatba, narození dítěte, odchod do důchodu, pracovní výročí, aj.)