Obchodní zástupce pro Západní Čechy

Hledaná pozice

Místo práce: Domažlice (informace o místu práce: Domažlice)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro společnost zabývající se distribucí a výrobou průmyslových lepidel a stavebních systémů hledáme nadšeného člověka s obchodním duchem, který by měl na starosti péči o stávající zákazníky a akvizici zákazníků nových. Pokud neradi sedíte celý den v kanceláři, ale naopak hledáte samostatnou akční práci, kde si budete moci řídit vlastní čas, určitě nás kontaktujte! – Práce probíhá převážně formou home- office, schůzky si tedy naplánujete podle sebe– Na starosti budete mít celý Západočeský region, cestování proto bude na Vašem denním pořádku– Budete navštěvovat zákazníky, informovat je o novinkách a nabízet sortiment– Kromě prodeje se budete věnovat i související administrativě a práci v softwaru Helios– Jednou měsíčně se zúčastníte porady a pravidelně budete posílat reporty

– Práci v rodinné firmě s dlouholetou tradicí, která oceňuje loajální zaměstnance– Možnost postupu na pozici Regionálního manažera– Ve zkušební době fixní plat, který Vám pomůže do začátku– Po zkušební době i variabilní složka zahrnující provize z prodeje a zisku- je jen na Vás, kolik si vyděláte, strop žádný není– Veškeré vybavení, které budete k práci potřebovat, tedy služební auto, počítač a telefon– Stravenky, 5 sick days a další firemní benefity

Požadavky na zaměstnance

– Tato pozice je skvělá příležitost i pro kandidáty bez větších zkušeností, postačí zázemí v oboru stavebnictví a obchodní duch – Komunikační a prezentační dovednosti- pro představení výrobků v tom nejlepším světle– Schopnost si efektivně naplánovat schůzky a dochvilnost– Aktivní řidič- často budete navštěvovat klienty