Technik údržby

Místo práce: Praha-Čakovice (informace o místu práce: Hlavní město Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte vzdělání v oboru elektro a elektro vyhlášku 50/78 Sb. § 8 a jste manuálně zruční? Dejte nám o sobě vědět. Nabízíme zajímavou práci na jednu směnu v lokalitě Praha 9 Čakovice. Těšíme se na Vaše reakce. - zodpovědnost za údržbu, vybavení objektu a provoz strojního zařízení - vyhledávání, diagnostika a opravy závad, vedení technické dokumentace a knihy oprav - zodpovědnost za preventivní a plánované údržby strojů dle plánu oprav - nákup náhradních dílů, kooperace s nákupčí a externími dodavateli, hledání úspor a návrhy zlepšování již nastavených procesů a postupů

- HPP na dobu neurčitou v kmenovém stavu společnosti v lokalita Praha 9 Čakovice - možnost uplatnit své dosavadní zkušenosti a také své nápady na zlepšení procesu - stravenky v hodnotě 80 Kč/odpracoaný den - práci v přátelském kolektivu V případě Vašeho zájmu pošlete Váš životopis na použijte odpovědní formulář

Požadavky na zaměstnance

- min. SŠ vzdělání elektrotechnický směr výhodou - elektro vyhláška č. 50/78 Sb. § 8 - zkušenosti z potravinářské výroby výhodou- manuální zručnost- samostatnost, zodpovědnost, pečlivost a smysl pro detail- uživatelská znalost práce na PC- zkušenosti s řízením VZV výhodou

Zdroj nabídky: Easy-prace.cz

Nejnovější články

Zaměstnanci jsou nejlepší indikátor úspěchu, říká šéfka HP

Hodně sází na lidi, které má kolem sebe. „Naprostá většina úspěchů je v mém případě dílem...více

I za tohle můžete dostat výpověď. Případy, které potvrdil soud

Kdy možné dát výpověď zaměstnankyni, která tráví část pracovní doby na internetových seznamkách?...více

V polovině neotevřených datovek je vzkaz od exekutora či finančního úřadu

V každé druhé dosud neotevřené datové schránce se nachází dopis od finančního úřadu nebo...více