Tester pro implementaci / Datový analytik– online interview

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Požadavky na zaměstnance

Chuťovka pro datové analytiky – Tester pro implementaci – ONLINE INTERVIEW
Pro našeho mezinárodního klienta, zabývajícího se komplexním servisem kolem attendance tracking tools, hledáme Datového analytika / Testera pro implementaci.
Pozice je zajímavou kombinací project managementu, datové analýzy (té je na pozici opravdu hodně), komunikace s klienty, testování nakonfigurovaných systémů a onboardingu nové klientely.

Proč by Vás to mohlo zajímat:
- společnost je go-to-place, co se týče řešení na míru v oblasti docházky a souvisejícího mzdového ohodnocení – získáte nové
dovednosti a dlouhý trénink přímo od těch nejlepších
- místo je volné, protože povýšili člena týmu – příště to můžete být Vy!
- v rámci společnosti je hodně co objevovat jak z hlediska specializace, tak ve firemní hierarchii
- budete se nadále věnovat datové analýze, která Vás baví, a přidáte si k tomu i další komplexní dovednosti a procesy z implementace

Co potřebujeme:
- anglický jazyk – budete používat ke komunikaci uvnitř firmy i směrem k zákazníkům
- zkušenosti s prací s daty – Power BI nebo jiný analytický/reporting tool, power queries v Excelu, ideálně i makra
- analytické myšlení je samozřejmost, ale potřebujeme také velice dobré komunikační dovednosti
- project management zkušenosti jsou velkou výhodou, zrovna tak vzdělání ekonomického, IT nebo finančního směru
- znalost systému SAP je také vítána

Co budete dělat:
- budete mít na starost paralelně vždy 2-3 nové klienty
- po získání nového klienta převezmete nakonfigurované produkty a otestujete jejich funkčnost vzhledem k správnosti dat, reportingu
atd.
- vykomunikujete s klienty a techniky správnost dat a nastavení
- projdete si kvalitním tréninkem a budete mít možnost se dále rozvíjet

Napište mi, zašlete CV a pojďme si popovídat (třeba i online).