Project Manager - speciální systémy, SW / HW (40.000 - 55.000 Kč)

Hledaná pozice

Místo práce: Jihomoravský kraj

Mzda: 40000 - 55000

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* vedení projektu v oblasti vývoje speciálních systémů (SW, HW, mechanika)
* tvorba projektové dokumentace
* pravidelné reportování stavu projektu
* sledování klíčových parametrů (milníky, náklady, časový plán)
* správa projektové dokumentace
* komunikace se zainteresovanými stranami
* pravidelné meetingy
* příležitostné cestování (Praha, Brno, Evropa)

Úspěšná tuzemská společnost působící na mezinárodním poli se zaměřením na vývoj speciálních nekomerčních systémů hledá zkušeného projektového manažera s tahem na branku. Na této pozici budete mít přístup k nejnovějším technologiím, pracovat na vývoji zařízení nedostupných veřejnému sektoru a vést projekt komplexního systému napříč všemi etapami vývoje. SKVĚLÁ příležitost pro ty, kteří chtějí za sebou vidět hmatatelný výsledek jejich úsilí.

* platové ohodnocení odpovídající zkušenostem
* účast na vývoji unikátního zařízení / systému
* telefon + notebook
* týden dovolené navíc + sickdays
* vzdělávací kurzy + školení
* flexibilní pracovní doba
* systém kafetérie
* občerstvení v zaměstnání
* příspěvky na další vzdělání
* firemní teambuildigové akce
* možnost příležitostně práce formou Home-Office
* pracoviště: Brno

Požadavky na zaměstnance

* VŠ v oboru elektrotechnika, ICT nebo v obecně technickém směru
* komerční zkušenosti s vedením projektů
* orientace v oblasti vývoje SW / HW, embedded SW / HW
* komunikační a prezentační dovednosti
* angličtina - schopnost domluvit ústně se se zákazníkem (min. B1)
* velkou výhodou - zkušenosti s vývojem celého systému (SW, HW, mechanika)
* velkou výhodou - formální certifikace (Prince2, IPMA, PMI)

Zdroj nabídky: Dobrá práce

Práce jako cesta z chudoby? Na důstojnou mzdu dosáhne jen třetina Čechů

Trauma jako pracovní úraz? Soud řekl, kdy je nárok na odškodnění

Jste v práci svědkem nějaké nečekané dramatické události – začne hořet, kolega spadne...více

Královské školy: Jsme střední proud. Žádná alternativa

Soukromých škol přibývá každým rokem zejména ve větších městech. Už dávno přitom nesbírají...více