SW Specialista až 60000Kč

Místo práce: Ústí nad Labem, Praha (informace o místu práce: Ústecký kraj)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Pozice je součástí týmu SW specialistů v oddělení Proffesional Services jehož zaměřením je poskytovat služby spojené se SW produktem Quadient Inspire – technologie zákaznické komunikace
- Implementace softwarových řešení u zákazníků a poskytování následných služeb
- Vytváření backendových i frontendových řešení
- Komplexní práce s technologií Inspire od dizajnování dokumentů, práce s datovými soubory , testování , vytváření workflows, až po psaní scriptů v různých jazycích
- Zapojení se do analýzy požadavků, návrhu řešení (architektury) nebo technického vedení projektů
- Vývoj cloudových řešení
- Integrace stávajících systémů zákazníků ( ERP, CRM , databáze apod. ) s technologií QuadientInspire a následná tvorba zákaznických komunikací – např. Hromadný tisk, e-mail, sms, komunikace na sociální sítě, webové portály, mobilní aplikace apod.
- Práce formou vzdáleného přístupu z kanceláře , vyjímečně on-site u zákazníků
- Tvorba demo aplikací, účast na prezentacích technologií u zákazníků- Reporting PSO team leader
- Občasné služební cesty na území ČR (v ojedinělých případech také SR, HU či jiné země )

Jiné výhody

- Práce v rozvájejícím se odvětví – digitální komunikace
- Specializované vstupní školení a průběžný rozvoj znalostí, systém vzdělávání
- Práce ve společnosti s obchodním zaměřením na střední Evropu
- Práce ve společnosti s 27 letou historií
- Práce v příjemném pracovním kolektivu
- Služební automobil pro služební cesty , notebook, telefon- Stravenky, dodatková dovolená

Požadavky na zaměstnance

Nábor probíhá! Jsme online :)

- Minimálně středoškolské vzdělání, zakončené maturitní zkouškou
- Vysokoškolské vzdělání preferováno - není podmínkou
- Pokročilý přehled v IT technologiích, schopnost si chybějící informace/znalosti rychle dohledat
- Dovednost psát krátké scripty v různých jazycích (C#/.NET, Visual Basic, SQL, JavaScript)
- Chuť učit se novým věcem a přemýšlem o problémech
- Analytické myšlení
- Ochota cestovat
- Angličtina – středně pokročilý, nutná schopnost aktivní komunikace ( min. B2)
- Minimálně 3 roky prokazatelé praxe na podobné pozici
- Práce v oblasti Communication Management/ nebo Document Management/Services je výhodou
- Zkušenost s týmovou prací
- Vysoká míra zodpovědnosti a samostatnosti
- Rozvinuté komunikační a prezentační schopnosti
- Příjemné vystupování
- Řidičský průkaz: skupina B