junior TECHNOLOG – strojírenská výroba (Táborsko, m / ž)

Hledaná pozice

Místo práce: Tábor (informace o místu práce: Tábor)

Mzda: 30 000–35 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní náplní je zejména: • tvorba technologických postupů pro výrobu, tvorba výrobní dokumentace • kontrola dodržování technologie ve výrobě • vylepšování pracovních postupů pro zvýšení efektivity výroby • normování pracovních úkonů • analýza příčin vzniku výrobních vad a návrhy způsobu jejich odstranění apod.

Proč je tato pozice lákavá? • Máte perspektivu dlouhodobé spolupráce. Na trhu jsme již opravdu dlouho na naše špičkové výrobky spoléhají firmy jako např. Lovochemie, Nestlé, Wrigley, Coca Cola, Zentiva, Plzeňský Prazdroj a další. • Budeme do Vás investovat. Jsme připravení investovat do Vašeho profesního i jazykového vzdělávání, ať můžete rychle profesně růst. • Nehodíme Vás do vody stylem „a teď plav“. Od prvního dne Vám bude k dispozici nápomocný tým zkušených kolegů, s nímž budete spolupracovat. • Dobrou práci umíme dobře ohodnotit.

Požadavky na zaměstnance

Jak si Vás představujeme: • Primárně hledáme bystrého juniora s kratší praxí, který má potenciál a kterého si zaučíme. Ale šanci dáme i zkušenému, „hotovému“ technologovi. • Důležité je vzdělání technického směru (ideálně strojař), schopnost pracovat s výkresovou dokumentací, systematičnost a dobré komunikační dovednosti. • Výhodou je schopnost práce v AutoCAD, Solid Works.