Sales Consultant - Luxusní rezidenční nemovitosti

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Mzda: 60000 - 100000 Kč za měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

· každodenní telefonická, e-mailová i osobní komunikace s majiteli nemovitostí a poptávajícími

klienty

· analyzování potřeb klientů

· aktivní vyhledávání obchodních příležitostí

· rozvoj obchodních dovedností

Jiné výhody

Nabízíme:

· možnost být součástí nadnárodní společnosti a silné značky ENGEL & VÖLKERS

· obchodování s nejkrásnějšími nemovitostmi v Praze, kdy se Vám místy i zatají dech

· každodenní jednání se zajímavou klientelou

· aktivní využití AJ

· maximální podporu při zapracování – velmi individuální přístup a dlouhodobý kvalitní školící

systém

· finanční ohodnocení na základě výsledků / měsíční fixní částku + ničím nelimitované provize /

· mnoho společných aktivit i mimo práci ( jsme tým nejen v práci, ale i mimo ní)

· přátelskou atmosféru

· denně čerstvé ovoce na pracovišti

· jazykové kurzy

. Multisport karta

· moderní pracovní prostředí v krásné historické budově na Janáčkově Nábřeží, Praha 5

· proaktivní práci

· po zapracování firemní automobil i k soukr. účelům

Požadujeme:

· obchodního ducha a tah na branku

· schopnost rychlé orientace a prosazení se v nových situacích

· ochotu dlouhodobě se profesně rozvíjet

· velmi dobré komunikační schopnosti

· chuť obchodovat a dosahovat vysokých zisků

· proaktivní přístup a týmovost

· časovou flexibilitu

Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO