Obchodník po telefonu v oblasti náboru zaměstnanců

Hledaná pozice

Místo práce: Chomutov (informace o místu práce: Chomutov)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
Každý den se budete věnovat vyhledávání a oslovování kandidátů v naší interní databázi na pracovní pozice v oblasti financí (např. pozice finanční účetní, mzdové účetní a další). Těmto kandidátům budete hledat uplatnění na trhu práce u našich stávajících i nových klientů po celé ČR. Komunikace s kandidáty i klienty bude probíhat hlavně telefonicky, ale také emailem a příležitostně také osobně.

Jiné výhody

Co nabízíme?
Ve vaší práci vás podpoříme – je pro vás připraven propracovaný systém zaškolení. Čeká vás mzda s motivační bonusovou složkou, zaměstnanecké benefity a budete mít možnost podílet se na nově vznikajícím projektu. A co dál?
- ideální startovní pracovní příležitost v HR - získáte zkušenosti v oblasti náboru
- budete se podílet na vzniku nového týmu v rámci naší společnosti, nabízíme také možnost kariérního růstu
- fixní mzdu s bonusovou složkou
- práci v centru Chomutova s výbornou dostupností
- flexibilita – nabízíme možnost pracovat na plný, nebo zkrácený úvazek, 2 x měsíčně můžete pracovat z domova, také máme flexibilní pracovní dobu.
- řadu benefitů – týden dovolené navíc, 2 sick days, kurzy angličtiny v rámci pracovní doby, stravenky, body do cafeterie, notebook a mobil i pro soukromé účely.
- příležitosti k rozvoji: nehodíme vás do vody. Čeká vás propracovaný systém zaškolení a zkušený šéf Tomáš, který vám pomůže s adaptací.
- nástup je možný ihned.
V případě zájmu zašlete svoje CV, nebo odkaz na svůj profil na LinkedIn. Těšíme se na vás!

Požadavky na zaměstnance

Jsme společnost ManpowerGroup, firma s předním postavením na českém i světovém trhu v poskytování personálních služeb.
Aktuálně hledáme kolegy/kolegyně do nově vznikajícího týmu v Chomutově. Vaším úkolem bude propojovat kandidáty na pracovní pozice se zajímavými pracovními pozicemi po celé ČR. Máte zkušenosti v call centru nebo se nestydíte komunikovat po telefonu? Láká vás možnost podílet se na našem businessu, naučit se nové věci a spolupracovat s odborníky na slovo vzatými?

Koho hledáme:
- nového kolegu/kolegyni, která se cítí v komunikaci jako ryba ve vodě (kromě telefonické komunikace se u nás setkáte i s emailovou a sem tam zavítáte i na osobní schůzku)
- aktivního a motivovaného člověka zaměřeného na výkon, pro kterého je nábor zaměstnanců výzvou. Žádná překážka vás neodradí a vytrvalost je vaší silnou stránkou.
- znalost AJ – neodradí vás životopis zaslaný v angličtině