PÉČE O ZÁKAZNÍKY HLEDÁ NOVÉ KOLEGY

Místo práce: Praha-Nusle (informace o místu práce: Hlavní město Praha)

Mzda: 25 000–35 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ahoj, já jsem Petra Šimánková, a mám pro tebe zajímavou nabídku práce. Takže vítej v Zaplo - mladé a dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti poskytující spotřebitelské úvěry nejen v České republice, ale i v dalších 20 zemích v rámci finanční skupiny 4finance Group. Naše společnost má pevně vybudovanou pověst férového poskytovatele spotřebitelských úvěrů, který maximálně dbá nejen o své zákazníky, ale také o své zaměstnance - To Ti mohu osobně potvrdit. Do oddělení péče o zákazníky hledáme nové kolegy. Jak bude vypadat Tvůj pracovní den? - budeš si povídat s klienty na základě příchozích hovorů a zpracovávat jejich požadavky či dotazy - a veškerou svojí práci zadáš do našeho interního systému, který je naše druhá hlava

Když budeš mít zájem, můžeš se u nás těšit na: - komplexní úvodní zaškolení - krásné prostory nové administrativní budovy na metru vč. obrovské terasy s výhledem na celou Prahu - každý den kávu a bublinkové vody, co hrdlo ráčí a každé druhé pondělí hromadu ovoce - prostor růst v mezinárodní firmě No a taky nějaké ty další benefity k tomu navrch: - 5 týdnů dovolené na dokonalý odpočinek - 2 dny zdravotního volna, aby sis nemusel/a ukrajovat ze zasloužené dovolené - náborový příspěvek 5.000 po zkušební době - stravenky v hodnotě 131 Kč - Multisport kartu - možnost home office - narozeninové vouchery - zvýhodněné vstupenky do pražských divadel - firemní akce v průběhu celého roku - slevy na online nákupy - věrnostní odměny, když s námi budeš déle - další průběžná školení a vzdělávání - odměnu 5000 Kč, když mi doporučíš dalšího nového parťáka A kolik si vlastně od nás odneseš peněz? 20 000 Kč je jistota 5 000 Kč garantovaný bonus po celou zkušební dobu 5 – 7 000 Kč - to jsou další bonusy, které si u nás od 2.měsíce vyděláš

Požadavky na zaměstnance

Co by Ti nemělo chybět? - příjemný hlasový projev - maturita - čistý trestní rejstřík – tak tady si přece nemusíme říkat proč

Zdroj nabídky: Easy-prace.cz

Práce na dohodu. Jaká pravidla letos platí a proč je výhodná

Jaké podmínky platí pro dohodu o provedení práce (DPP) a dohodu o pracovní činnosti (DPČ)?...více

Nové limity u pracovních dohod: Později a jinak, schválili poslanci

Dohodáři se zatím o své příjmy bát nemusí. Nová pravidla, která měla od července omezit...více

Převrat v zákoníku práce: Kratší výpovědi, delší zkušebka a dětská práce

Ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka představil návrh zásadních změn v zákoníku...více