Obchodník - leady z webů

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Mzda: 21500 - 40000 Kč za měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme pohodový tým lidí, kteří jsou spíš přáteli než kolegy. Každý z nás tráví v práci třetinu svého života proto společně rádi trávíme čas i mimo práci, třeba na zahrádce u piva nebo na firemních akcích.

Po telefonu oslovuješ nové zákazníky, kteří o naše služby projevili zájem a snažíš se jim ušetřit až několik tisíc ročně na spotřebě plynu či elektřiny.

Se zákazníkem komunikuješ i pomocí emailu, děláš kalkulace, sepisuješ smlouvy

Nebudeš na to sám – první dny po Tvém nástupu si Tě vezme na starosti náš trenér, který Tě naučí vše potřebné pro Tvůj úspěšný start

Následně se Ti bude věnovat Tvůj Team Leader, který Tě bude vést v dalších krocích Tvé práce

Jiné výhody

Nástupní mzdu 21 500 Kč + provize
Smlouvu na HPP
Stravenky v hodnotě 100 Kč
5 týdnů dovolené
Příspěvek na mobilní telefon a výhodný zaměstnanecký tarif
Multisport kartu
Příjemné a moderně vybavené pracoviště
Home office
Příspěvek za doporučení kolegy až 12 000 Kč
Přátelský kolektiv a spoustu firemních akcí

Požadavky na zaměstnance

Nezáleží nám na Tvé praxi, zkušenostech nebo vzdělání, hlavní je, abys měl chuť vyzkoušet si nové výzvy a chuť pracovat na úspěšném projektu, učit se nové věci a být součástí skvělého týmu.

Výborné komunikační dovednosti, ČJ na úrovni rodilého mluvčího jsou pro tuhle práci stěžejní, stejně jako hlasový projev bez logopedických vad.

Práce s PC Ti není cizí a bez problémů se orientuješ na internetu, v základech excelu či wordu.