Regionální obchodník s průměrným výdělkem 50 000 Kč

Místo práce: Nezařazeno (informace o místu práce: Jihočeský kraj)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ve svěřené lokalitě, vašem okrese nebo jeho části, budete uzavírat již předem domluvené smlouvy se zákazníky a pomáhat jim v oblasti energií. Schůzky pro vás navolá náš tým, vy se tak můžete soustředit jen na obchod samotný.

Kromě nadstandardního finančního ohodnocení (ti nejlepší si vydělají až 80 000 Kč/měs.) vám nabízíme také plnou podporu, díky které se můžete soustředit jen na schůzky s klienty. Poskytneme vám veškeré technické vybavení (telefon, notebook, tiskárna) a zajistíme vám plný diář schůzek, které zajistí vaši kolegové.
Neváhejte a připojte se k našemu týmu!

Požadavky na zaměstnance

Právě teď hledáme obchodního zástupce ve vaší lokalitě. Na navolávání schůzek ale zapomeňte. Agendu budete mít úhledně připravenou a zajištěnou. Jestli máte obchodního ducha a chcete pracovat pro jedničku na trhu v oblastí energií, tak nám o sobě dejte vědět!

Obchodní duch, reprezentativní vystupování a komunikativnost jsou výborným základem.
Pár věcí navíc je ale přesto potřeba:
– SŠ vzdělání s maturitou
– ŘP sk. B (aktivní řidič) a nejlépe vlastní vůz (na provoz přispějeme)
– živnostenský list (nebo ochota si ho založit)
– čistý trestní rejstřík
Už podnikáte? Pokud nezastupujete jinou energetickou společnost, není to žádný problém