Technik správy budov Möbelix a XXXLutz CZ/SK

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Smyslem naší práce je, aby bylo všech 26 poboček v ČR a SR plně funkčních a mohly prodávat. Nejsme ale hodinový manžel. Zajišťujeme správu budov prostřednictvím servisních dodavatelů, které si sami nasmlouváme. Jsme stále v pohybu, připraveni pomoct prodejnám vyřešit technický problém. Na cestách strávíme 2/3 pracovní doby. V našem česko-slovenském teamu jsme dva a hledáme třetího.

CO BUDETE JAKO TECHNIK SPRÁVY BUDOV DĚLAT?

• Starat se o stávající budovy po technické stránce
• U nových projektů bude na Vás uzavřít servisní smlouvy s dodavateli a domluvit podmínky
• Budete dbát na to, aby byly dodrženy všechny zákonné předpisy
• V otázkách BOZP budete úzce spolupracovat s odd.revize a bezpečnosti
• Povedete projekty rekonstrukcí a oprav

Jiné výhody

CO MŮŽETE OČEKÁVAT OD NÁS?

• Práci, která má drive – každý den je jiný.
• Dáme Vám volnost, čas si budete organizovat sám. Práce musí být zkrátka hotová.
• Auto i k soukromým účelům.
• Služební notebook a telefon je samozřejmostí.
• Zprvu se Vám bude věnovat zkušený kolega, který Vám v terénu ukáže vše potřebné. Brzy ale budeme potřebovat Vaši samostatnost.
• Dostanete se do středu dění stabilní a prosperující firmy.

Požadavky na zaměstnance

JAK SI VÁŠ PŘEDSTAVUJEME?

• Kombinace samostatnosti a odpovědnosti je pro Vás to pravé – pobočky musí fungovat, jak a kdy to uděláte, bude čistě na Vás.
• Ve Facility managementu můžete být nováček. Důležité pro nás je Vaše technické vzdělání a především technické a obchodní zdatnosti. Obojí zúročíte v denní operativě i při vyjednávání podmínek s dodavateli.
• Máte obstojnou němčinu – denně budete v kontaktu s centrálou v Rakousku i německy mluvícími dodavateli.
• Umíte jednat s lidmi a oplýváte jistou dávkou empatie a diplomacie – komunikovat budete s pobočkami, dodavateli ale i se státními orgány
• Umíte si stanovit priority a někdy říct ne – požadavků z prodejen bude více než dost.
• Máte rádi život „on the road“, auto bude často Vaší kanceláří.