Specialista kontaktu s firemními zákazníky Vodafone v Příbrami

Hledaná pozice

Místo práce: Příbram (informace o místu práce: Příbram)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co takhle mít pohodová pracovní rána? Zažít přátelskou atmosféru, která „práci“ mění na místo, kde tě to baví. Kde tě nevyždímají jako citrón, protože co pak s člověkem bez šťávy? Co bude tvým posláním? • Budeš pečovat o stávající firemní zákazníky Vodafone, rozšiřovat a zlepšovat jejich služby. • Základní práce s PC. • Soutěžit, smát se a rozvíjet se.

Proč do toho jít? • Máš volbu pracovního úvazku – 8, 7 a 6 hodinový. • U nás máš jistotu, že peníze dostaneš vždy včas. • Už jsi někdy v zaměstnání dostával nanuky, pizzy, ovoce nebo třeba i koblihu? U nás je to běžné. • Při splnění týdenního plánu máš páteční odpoledne volné. • Čekají na tebe krásné prostory přímo na náměstí v Příbrami. • Pro špičkové operátory možnost až 28 dní volna. • Získáš zvýhodněné mobilní tarify pro tebe i tvé okolí. • Pracovní doba PO - PÁ 8:00 - 16:30 – (dle pracovního úvazku), víkendy a svátky volno.

Požadavky na zaměstnance

Jak poznáš, že jsi tím pravým uchazečem? • Máš příjemný hlasový projev a čeština je tvůj rodný jazyk. • Pro komunikaci s lidmi nepotřebuješ manuál, naopak bez problémů si vystačíš se svou přirozenou komunikační schopností. • Dokážeš skloubit vyřizování telefonního hovoru a současné bezchybné zapisování údajů do počítače. • Velkou výhodou je, když už máš nějaké zkušenosti s prací v call centru nebo s prodejem.

Zdroj nabídky: Easy-prace.cz

Práce jako cesta z chudoby? Na důstojnou mzdu dosáhne jen třetina Čechů

Minimální důstojná mzda pro rok 2023 činí 45 573 Kč hrubého, v Praze vzhledem k vyšším...více

Trauma jako pracovní úraz? Soud řekl, kdy je nárok na odškodnění

Jste v práci svědkem nějaké nečekané dramatické události – začne hořet, kolega spadne...více

Královské školy: Jsme střední proud. Žádná alternativa

Soukromých škol přibývá každým rokem zejména ve větších městech. Už dávno přitom nesbírají...více