Network Security Engineer

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude tvojí náplní práce?

Systémová podpora a realizace technických případů u zákazníků, realizace služeb EC a následný L3 support
Školení zákazníků.
Pochopení potřeb zákazníků a zajištění technické spolupráce s obchodním oddělením, součinnost s vedoucím týmu.
Spolupráce s obchodním oddělením na přípravě nabídek a při jednáních s klienty.
Vedení spolupracovníků ke zlepšování kvality služeb zákazníkovi, loajalitě k firmě.

Jiné výhody

Co za to nabízíme?

vysokou míru flexibility
zajímavou a atraktivní práci
příjemné pracovní prostředí
odpovídající platové podmínky a motivující bonusový systém
systém zaměstnaneckých benefitů

Požadavky na zaměstnance

Máš zkušenosti s Network Security a hledáš nové výzvy v této oblastí?
Společnosti jenž patří mezi největší dodavatele informačních technologií nejen v České republice a specializuje se více jak 20 let na technologie Cisco, NetApp a Meraki hledá do týmu Network Security Engineera.

Co požadujeme za znalosti a zkušenosti?

Středoškolské vzdělání s maturitou, zaměření na IT (vysokoškolské vzdělání výhodou).
Zkušenosti v IT/Networking oblasti - práce na projektech, konzultace, servisní činnosti, školení apod.
Vynikající znalosti IP networkingu
Dobré znalosti Cisco směrovačů a přepínačů
Dobré znalosti směrovacích protokolů (RIP, EIGRP, OSPF, BGP)
Znalosti síťové bezpečnostní problematiky produktů Cisco Systems (Firewall, IPS, Identity, VPN, Antimalware, Email a Web) - vynikající znalosti produktů Cisco ASA, FirePOWER a ISE/802.1X výhodou
Minimálně certifikace na úrovni CCNA Security, certifikace CCNP Security výhodou
Dobré znalosti práce s Windows
Dobré znalosti práce s Unix

Profesionální schopnosti ve všech fázích řešení technického případu či služby Expertního centra (EC) – podpora stávajícího obchodního stavu, analýza a definice poptávky a spolupráce s obchodním týmem na jejím vyřešení, identifikace dalších obchodních příležitostí.
Schopnost samostatné i týmové práce.
Schopnost pracovat se stálým nasazením, dovést věci do realizovatelného stavu.