Prodejní specialista zákaznického servisu Vodafone

Hledaná pozice

Místo práce: Krnov (informace o místu práce: Krnov)

Mzda: 23000 - 35000 Kč za měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme největší externí callcentrum v České republice. Do našeho týmu hledáme kolegy všech věkových kategorií, ať je Vám 20 nebo třikrát tolik, jste vítáni!

ZÁKAZNICKÁ LINKA VODAFONE - ZÁKAZNÍCI VOLAJÍ VÁM
Patříš do skupiny lidí, kteří si myslí, že je životopis přežitek?
Že přesně nevystihne Tvoji osobnost, dovednosti a zkušenosti?
Sázíš raději na osobní setkání?

My také! Není pro nás důležité to, v jakém roce si ukončili školu nebo kdo byl Tvůj poslední zaměstnavatel. Ušetři si čas, pošli nám pouze Tvůj kontakt a zbytek nech na nás!

A místo tvoření životopisu se raději podívej na naše video, abys viděl, na co se můžeš těšit.

Jiné výhody

CO TI MŮŽEME NABÍDNOUT:
* Pozici operátora příchozí zákaznické linky, kdy zákazníci řeší své požadavky týkající se nastavení jejich služeb. Tvým úkolem bude také navýšení hodnoty zákazníka.
* Pokud máš zkušenosti ze zákaznické linky, nabízíme Ti ze startu mzdu nejméně 23.500,- (s nováčkovským bonusem při odpracování všech směn).
* Navíc dostaneš variabilní složku mzdy, kterou máme BEZ OMEZENÍ, výdělek tak je v Tvých rukou!
* Aby pro Tebe byl začátek jednodušší, máme SPECIÁLNÍ BONUS BĚHEM PRVNÍCH MĚSÍCŮ SPOLUPRÁCE - 12 000 Kč.
* Odměnu za doporučení nového kolegy ve výši 10 000 Kč.
* Stravenky v hodnotě 80 Kč ihned od nástupu, které můžeš využít v naší kantýně.
* Práci na hlavní pracovní poměr.
* Směnný provoz Po - Ne, 7:00 – 21:00 hod.
* Po zaškolení a dosažení určité úrovně můžeš pracovat z domu.
* Reálnou možnost osobnostního i kariérního růstu (vstupní školení a navazující tréninky) - možnost budování kariéry pro VODAFONE.
* Širokou škálu zajímavých zaměstnaneckých benefitů (stravenky, relaxační zóna, slevy u partnerských společností, zaměstnanecké výhodné tarify, týmové a firemní akce atd.).
* Týden dovolené navíc.
* Neomezený tarif s voláním, SMS a neomezenými daty včetně volání do zahraničí.
* Internet a digitální televize za zvýhodněnou cenu.
* Každý měsíc 100 bodů do VODAFONE Galerie, která slouží jako elektronická knihovna aplikací, knih a časopisů.
* Možnost odkupu telefonů a zařízení za zvýhodněnou cenu, speciální nabídky slev pro rodinné příslušníky a známé.
*Možnost práce z domova

Požadavky na zaměstnance

HLEDÁME KOLEGU, KTERÝ:
* je komunikativní, rád mluví s lidmi a umí druhé nadchnout pro věc
* nebojí se jít si za svým
* ví, co je zodpovědnost a je časově flexibilní
* umí pracovat na PC
* není negativista, máme rádi usměvavé kolegy :-)