Senior IT administrátor

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní odpovědnosti na pozici:

• Administrace Endpoint, Server a LAN
• Administrace MS AD vč. přidružených služeb
• Administrace VMware
• Zálohování pomocí nástroje Veeam
• Spolupráce s Projektovým manažerem v rámci jednotlivých projektů
• Předkládání návrhů řešení
• Mentorování juniorních kolegů v týmu
• Komunikace s dodavateli
• Účast na mezinárodních projektech v rámci skupiny Loomis

• Zajímavou a dlouhodobou spolupráci ve stabilní mezinárodní společnosti, kde se můžete leccos naučit
• Možnost profesního růstu a práce na nadnárodních projektech v rámci skupiny Loomis
• Účast na zahraničních konferencích skupiny Loomis
• Notebook a mobilní telefon
• Školení a jazykové kurzy
• Příspěvek na stravu v hodnotě 110Kč ve formě stravenek
• Systém zaměstnaneckých benefitů
• Příjemné kolegy i pracovní prostředí
• Nástup ihned či dle dohody
• Místo výkonu práce: Praha 9, Horní Počernice

Požadavky na zaměstnance

Pozice je zaměřená na správu ICT technologií v rámci infrastruktury společnosti. Senior IT Administrátor bude primárně odpovědný za podporu na druhé a třetí úrovni, za správu infrastruktury přidělených ICT systémů a dále za správu a rozvoj platformy systémů VMware.

Požadujeme:

• Min. ukončené SŠ vzdělání (ideálně IT/technického zaměření)
• 3 roky praktických zkušeností z oblasti správy MS Windows Server
• Přehled v informačních technologiích a telekomunikacích
• Znalosti a zkušenosti s MS OS – Desktop i Server HW/VM
• Znalost a zkušenosti se správou MS prostředí (AD, DNS, GPO, SCCM, File services, Print services, RADIUS, WSUS, NAP a další)
• Znalost VMware a jeho správy
• Dobrou znalost anglického jazyka (technická dokumentace, komunikace s kolegy z ostatních zemí)
• Samostatnost a schopnost poradit si náročnými úkoly
• Ochota učit se nové věci
• Řidičský průkaz sk. B

Výhodou bude, pokud:

• máte certifikaci v některé požadované oblasti
• máte zkušenosti s následujícími technologiemi a oblastmi:
- networking (Cisco, Fortigate, Meraki)
- MS (SQL,VBscript, Powershell, IIS, DFS)
- vRealize Automation
- Office 365
- Endpoint support and security vč. mobilních zařízení