Obchodník/kam pro IT & Telco - nadstandardní nabídka na trhu

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Mzda: 60000 - 100000 Kč za měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pojďte pracovat do firmy, která je světovou špičkou ve svém oboru. Firma se zabývá implementací technologií pro správu mobilních zařízení.

Služby zahrnují celý životní cyklus firemních mobilních zařízení – od poradenství při nákupu, přes výběr optimální technologie, její implementaci až po profesionální zákaznickou podporu, díky které jsme ve svém oboru výjimeční. Přinášíme řešení šitá klientům na míru.

Protože firma stále, hledáme do našeho týmu šikovného obchodníka, který nám pomůže dále budovat dobrou pověst naší firmy.

Základním předpokladem nového kolegy by měly být nejen silné komunikační, vyjednávací a prezentační dovednosti, ale i zájem a základní přehled o IT bezpečnosti.

Co Vás čeká:

• Prodej produktů z oblasti správy a zabezpečení firemních mobilních zařízení
• Péče o svěřené portfolio našich významných zákazníků z různých sektorů a oborů (např. státní správa, banky, střední a velké české i zahraniční společnosti)
• Vyhledávání nových obchodních příležitostí - akvizice
• Zodpovědnost za plnění nastavených cílů
• Vedení obchodních jednání, včetně vytváření nabídek a uzavírání smluv
• Spolupráce s technickým oddělením při přípravě nabídky, při implementaci zakázky a následné péči o klienta

• Stabilní práci v úspěšné IT společnosti, kde je prostor pro osobní i profesní růst
• Zaškolení do firemních produktů a procesů, které bude probíhat Brně (je nutné počítat s dobou cca 2 měsíců na 2-3 dny v Brně, náklady jsou hrazené firmou)
• Nadstandardní mzdové ohodnocení (velmi dobrý fix plus provize z každé zakázky)
• Příjemné a neformální pracovní prostředí v centru Prahy, můžete také hodně využívat home office
• Flexibilní pracovní dobu
• Vysoká míru samostatnosti
• Zdokonalování Vaší angličtiny formou jazykového kurzu
• Běžná výbava obchodníka, skvělé auto v nadstandardní výbavě, notebook, telefon
• Ostatní benefity rádi probereme při osobním setkání

Požadavky na zaměstnance

• Zápal pro věc, drive, nadšení a chuť do práce, přehled v oblasti moderních IT technologií a chuť se neustále učit. Mladistvého ducha a „yes we can“ přístup
• Praxi na pozici obchodního zástupce/KAM alespoň 3 roky v oblasti IT či telco
• Komunikativní angličtina (min. B2)
• SŠ/VS nejlépe ekonomického či technického směru
• Řidičský průkaz sk. B, jelikož budete za zákazníky cestovat
• Plynulá znalost češtiny v písemné i mluvené podobě, bez přízvuku
• Aktivní dotahování věcí do konce