EHS manažer

Místo práce: Hradec Králové (informace o místu práce: Hradec Králové)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

zajištění ročních cílů společnosti v oblasti bezpečnosti práce /komplexní zodpovědnost za BOZP/PO
tvorba, aktualizace a správa dokumentace /BOZP/PO/, kontrola a zlepšování nastavených procesů
provádění systémových analýz rizik a interních auditů, komunikace a spolupráce s externími partnery
zodpovědnost za veškeré dění ve svěřených objektech v oblasti správy budov, zajištění technického stavu a provozu objektů (revize, údržby, opravy) – plán údržby a oprav
spolupráce na projektech výrobního závodu (přesun výroby, změny lay out), správa rozpočtů a investic
školení zaměstnanců v otázkách BOZP/PO a životního prostředí, komunikace s orgány státní správy, zastupování při kontrolách
šetření příčin pracovních úrazů, nemocí z povolání nebo jiných mimořádných situací, návrhy preventivních opatření, kontrola jejich plnění

individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností
5 týdnů dovolené
příspěvek na penzijní připojištěnípříspěvek na dopravu
dotované stravování nadstandardní zdravotní péče
vánoční prémie pro každéhoodměny při významných životních jubileích, odměny při dosažení důchodového věku
odměny při významných životních událostech - svatba, narození dítěte
mikulášské balíčky pro děti, dětský den

Požadavky na zaměstnance

Hledáme šikovného Facility manažera, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující německé společnosti. Společnost se zabývá výrobou komponent a zařízení pro farmaceutický průmys pro české i zahraniční klienty. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těště se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

SŠ/VŠ zvdělání technického směru
zkušenost na obdobné pozici (znalost zakázkové výroby je výhodou)
zkušenosti se správou nemovitostí nebo zkušenosti s řízením stavení činnosti jsou velkou výhodou
zkušenosti s výběrem a řízením dodavatelů a servisních společností výhodou, přehled a znalosti legislativy BOZP a PO
znalost německého nebo anglického jazyka aktivně slovem i písmem
smysl pro řád a pečlivost