Recruiter - České Budějovice

Místo práce: České Budějovice (informace o místu práce: České Budějovice)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co je náplní práce Recruitera:
- Vyhledávání obchodních příležitostí na trhu.
- Aktivním vyhledávání kandidátů na pracovní pozice k našim klientům a jejich oslovování s pracovními nabídkami.
- Práce v naší databázi kandidátů, na inzertních portálech a sociálních sítích jako je Facebook a LinkedIn, kde budete hledat a oslovovat zajímavé kandidáty.
- Samozřejmostí je komunikace s klienty a kandidáty - telefonická i osobní.

Jiné výhody

Nabízíme:
- samostatnou práci, při které využijete své komunikační dovednosti i kreativitu - naše práce je o každodenní komunikaci s klienty i kandidáty.
- radost z úspěchu a vydělaných peněz - motivační finanční ohodnocení s bonusovou složkou mzdy.
- řadu benefitů - 27 dní volna celkem (dovolená a sick day), možnost práce na home office, kurzy angličtiny, stravenky, body do cafeterie, mobil i pro soukromé účely a mnoho dalších výhod.
- práci v přátelském kolektivu v centru Českých Budějovic - budete mít vedle sebe naše zkušené konzultantky Majdu a Verču, které Vám pomůže s adaptací a budete mít i přiděleného mentora.
- příležitosti k rozvoji: nehodíme Vás do vody, čeká Vás propracovaný systém zaškolení, mentorování a následného vzdělávání.
- nástup je možný ihned.
V případě zájmu zašlete svoje CV, nebo odkaz na svůj profil na LinkedIn. Těšíme se na Vás!

Požadavky na zaměstnance

Jsme jedničkou na trhu personálních agentur a rozšiřujeme naše řady! Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Recruitera. Na této pozici bude hledat práci kandidátům a našim klientům talentované zaměstnance. Baví Vás výzvy, nábor zaměstnanců, každodenní telefonická a mailová komunikace? Jste samostatná, energická a přátelská osobnost? Pak právě Vás hledáme!
Pošlete nám životopis a motivační dopis. Za svou práci sklidíte nejen úspěch - čeká Vás mzda s bonusovou složkou, flexibilní pracovní doba, home office, pravidelná školení, teambuildingy a další zaměstnanecké benefity.

Koho hledáme:
- aktivního a motivovaného člověka zaměřeného na výkon, pro kterého je nábor zaměstnanců výzvou. Pokud už máte zkušenosti s náborem zaměstnanců nebo obchodem, bude to pro vás výhodou.
- jste energická, komunikativní a samostatná osobnost, nehledáte překážky, ale cesty, jak věci mohou fungovat.
- Angličtinu máte alespoň na středně pokročilé úrovni (mluvenou i psanou) - budete testovat kandidáty z AJ.
- máte ŘP skupiny B a nebojíte se jezdit.