Branch Manager - Brno

Hledaná pozice

Místo práce: Brno (informace o místu práce: Brno)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co Vás čeká?
Povedete naši pobočku v Brně, která se specializuje na nábor kvalifikovaných zaměstnanců na pracovní pozice k našim klientům a také na agenturní zaměstnávání. Co přesně bude vaším úkolem:
- jednat s našimi současnými klienty a udržovat s nimi obchodní vztahy
- aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti v regionu
- vést a motivovat menší tým personálních konzultantů
- zodpovídat za obchodní výsledky pobočky

Jiné výhody

Co vám můžeme nabídnout:
- zázemí stabilní mezinárodní společnosti, největší personální společnosti na českém trhu
- samostatnou a zodpovědnou práci, budete se tak moci podílet na úspěchu celé společnosti
- fixní mzdu obohacenou o bonusovou složku
- řadu benefitů - 25 dní dovolené, 2 sick days, možnost využít home office, služební auto k využití pro soukromé účely, kurzy angličtiny v rámci pracovní doby, stravenky, body do cafeterie, mobil i pro soukromé účely a mnoho dalších výhod
- kancelář v centru Brna s výbornou dostupností a výhledem na budovu Staré radnice – Panská ul.
- tréninky a školení – do všeho vás zaškolíme v rámci onboardingu.

Pokud vás pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis přes odpovědní formulář, nebo přímo na email kamila.zampachova@manpowergroup.cz.

Požadavky na zaměstnance

Máte zkušenosti s vedením týmu a chcete se realizovat v největší personální společnosti v ČR?
Jste zodpovědná/ý, máte proklientský přístup a rád/a navazujete a utužujete obchodní vztahy?
Pokud ano, přidejte se do týmu ManpowerGroup a zašlete nám svoje CV!

Hledáme zkušeného manažera se zaměřením na výsledky, s obchodním i týmovým duchem, který bude odpovědný za tým konzultantů a obchodní výsledky naší pobočky v Brně.

Od vás očekáváme:
- praxi v oblasti personalistiky (zejména v náboru) – to je to, co nás živí. Našim klientům dokážeme nabídnout řešení na míru, ať už v oblasti náboru zaměstnanců, ale také v dalších personálních oblastech.
- zkušenosti v oblasti obchodu, akvizice, komunikace s klienty
- výborné komunikační a koordinační dovednosti, zkušenosti s vedením týmu
- AJ na středně pokročilé úrovni – tu budete používat při obchodních schůzkách s některými klienty.
- řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič, k dispozici Vám bude služební auto.