Všeobecná, praktická a dětská sestra (Z21130)

Hledaná pozice

Místo práce: Středočeský kraj

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Oblastní nemocnice Kolín, a.s. přijme

Všeobecná sestra, praktická sestra a dětská sestra

Volná místa:

Centrální operační sály

- 1x perioperační péče - ranní sm.,

- 1x anesteziologická sestra - směnný provoz

Centrální sterilizace ranní/odpolední směna (všeobecná sestra)

Dětská chirurgie

- ranní/odpolední směna, ambulantní provoz (praktická i všeobecná/dětská sestra), možnost zkráceného úvazku

- směnný provoz, oddělení (všeobecná/dětská sestra)

Dětské oddělení - směnný provoz, oddělení (všeobecná/dětská sestra)

Dopravní zdravotnická služba - dispečer/ka + výjezdová sestra, směnný provoz (praktická i všeobecná sestra)

Endoskopické centrum - ranní směna (všeobecná sestra) od 1. 3. 2020

Chirurgické oddělení - lůžkové oddělení, směnný provoz (praktická i všeobecná sestra)

Interní oddělení

- směnný provoz (všeobecná sestra i praktická sestra)

- ranní/odpolední směna - interní příjem (všeobecná sestra)

Kožní oddělení - směnný provoz, lůžková část od 1.1.2020 (všeobecná sestra)

Resuscitační oddělení a víceoborová JIP - směnný provoz (všeobecná sestra, zdrav. záchranář)

Oční oddělení

- ortoptista (specializace podmínkou), oční dětská ambulance, flexibilní prac. doba

- ranní směna, operční sál (všeobecná sestra i praktická sestra)

ORL oddělení

- ranní směna, oddělení (všeobecná sestra)

- směnný provoz - oddělení (všeobecná sestra)

Ortopedické oddělení - směnný provoz - JIP (všeobecná sestra)

Urologické oddělení - směnný provoz (všeobecná sestra i praktická sestra), možnost zkráceného úvazku

Domácí zdravotní péče - na DPP, vhodné i pro všeobecné sestry na mateřšké/rodičovské dovolené a sestry v důchodu. Podmínkou je ř. p. sk. B (aktivní řidič).

Nabízíme nadstandardní mzdové ohodnocení! Více informací - ZDE

LDN Vojkov (kontakt: zuzana.jarosova@ldnvojkov.cz, 323 627 140)

Požadujeme:

* odpovídající vzdělání

* vítáme letošní absolventy!

Náborový příspěvek:

* náborový příspěvek 10 000 Kč

Nabídka pro studenty oborů Všeobecná sestra a Praktická sestra

* pro studenty se zájmem o jeden z uvedených oborů máme připraven motivující stipendijní program

Nabízíme:

* práci na plný i částečný úvazek

* nové, moderní pracovní prostředí

* zázemí perspektivní, prosperující, plně akreditované nemocnice

* věrnostní odměny, odměny z výsledku hospodaření

* seriózní jednání

* příjemný kolektiv

* podporu vzdělávání a seberealizace

* propracovaný zaměstnanecký program benefitů formou cafeterie

* příspěvek na penzijní nebo životní pojištění

* dotované stravování

* týden dovolené navíc

* pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu

* výhody na námi poskytované služby

* příspěvek na jazykové kurzy

* firemní školku

* ubytovací zařízení