Stavbyvedoucí

Místo práce: Malá Štáhle (informace o místu práce: Malá Štáhle)

Mzda: 30 000–60 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete se přidat ke špičce v oblasti stavebnictví? Rodinná firma. Lídr českého rezidenčního stavitelství v oblasti staveb ze dřeva. Domy, Vily, Rezidence. Inovativní a velice technologicky vyspělý tým schopný realizovat své možnosti kdekoliv na světě. Výběr – Francie, Norsko, Austrálie. V současné době hledá výkonného, ochotného a iniciativního člověka na pozici: Stavbyvedoucí • Dokážete povzbudit lidi ke skvělým výkonům? • Dokážete pracovat zároveň na více věcech najednou? • Umíte vytvářet systém a pořádek? • Je pro Vás důležité, aby za Vámi bylo vidět kus dobré práce? • Máte za sebou prokazatelné pracovní výsledky, které můžeme ověřit? Pokud ano, pak možná hledáme právě Vás! POZOR: Pokud si myslíte, že nastoupíte do rozjetého vlaku a „povezte se“ na výsledcích svých kolegů, tak už dál nečtěte! My hledáme člověka, který dokáže efektivně řešit a plnit zadané úkoly, zároveň prosadit své návrhy, uvést je do praxe a dohlédnout na jejich dodržování. Nepotrpíme si na prázdné řeči a výmluvy proč něco nejde. Ale zajímají nás hodnotné výsledky, které budou za Vámi vidět. Výsledkem Vaší práce bude: • Vedení, organizace a kontrola činností v terénu při výstavbě projektu • Řešení akcí související se zdroji obecně. Jak lidskými, tak materiálovými • Kontrola a supervize partnerů, dodavatelů a subdodavatelů

Pokud budete úspěšný: • Tak se postupně vypracujete na samostatného odborníka • Tak Vám stavba poroste přímo pod rukama a bude to Vaše realizované dílo • Tak svými pracovními výsledky přímo ovlivníte své finanční příjmy

Požadavky na zaměstnance

Co Vám ale určitě nesmí chybět: • Uživatelská znalost práce s PC – Microsoft Office • Znalost a orientace v CAD výhodou • Schopnost dotahovat věci do konce a ochota se stále zlepšovat • Samostatnost a vlastní iniciativa Co potřebujeme: • Samostatnost • Všeobecný přehled ve stavebnictví • Znalost a orientace v technické dokumentaci • Organizační schopnosti • Autoritativní přístup • Praxe v oboru min. 5 let • Vzdělání SŠ/VŠ • Řidičský průkaz tř.B