Dělník dálniční údržby - řidič, České Budějovice (Libníč)

Místo práce: Libníč (České Budějovice) (informace o místu práce: Jihočeský kraj)

Požadavky na zaměstnance

Ředitelství silnic a dálnic ČR je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základem její činnosti je výkon vlastnických práv státu k nemovitostem tvořícím dálnice a silnice I. třídy, zabezpečení správy, údržby a oprav dálnic a silnic I. třídy a zabezpečení jejich výstavby a modernizace. Nyní přijmeme do pracovního poměru

Dělník dálniční údržby - řidič

Pracoviště-lokalita
Středisko správy a údržby dálnice Chotoviny (SSÚD 17) - detašované pracoviště České Budějovice (Libníč)

Náplň práce
• Řízení vozidla zajišťující zimní a letní údržbu pozemních komunikacích
• Přes zimu zajišťování zimní údržby pozemních komunikacích; přes léto údržba krajnic, vozovek, sekání travních porostů kolem komunikací, čištění příkopů, úklid odpočívek
• Veškeré práce při údržbě, opravách a odstraňování závad ve sjízdnosti dálnice a jejího příslušenství za provozu a při dodržení bezpečnostních předpisů
• Zajišťování údržby přiděleného vozidla ve stanoveném rozsahu
• Obsluha přidělených mechanizačních prostředků při pracích spojených s údržbou dálnice
• Periodická údržba svěřené techniky včetně vedení dokumentace.

Požadujeme
• Střední odborné vzdělání s výučním listem
• Profesní průkaz + řidičské oprávnění sk. C, E
• Strojnický průkaz na kolové nakladače výhodou
• Dopravně psychologické vyšetření
• Samostatnost, pečlivost
• Trestní bezúhonnost
• Znalost češtiny na úrovni rodilého mluvčího

Nabízíme
• Stabilitu státní příspěvkové organizace
• Příplatek za směnný provoz, po zapracování přiznání osobního příplatku
• Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna, stravenkový paušál, příspěvek formou Gallery Beta či penzijní připojištění, zvýhodněná Multisport karta, možnost využití firemních rekreačních zařízení, permanentky do ZOO, Aquaparku a na lyže)

Termín nástupu
Dle dohody

Pracovní poměr
Hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s tříměsíční zkušební dobou a s následnou možností prodloužení na dobu neurčitou.

Platové podmínky
6. platová třída dle NV ČR č. 300/2019 Sb., v platném znění, příloha č. 1, platový stupeň dle vzdělání a odborné praxe, zvláštní příplatek, příplatek za směnný provoz. Dále možnost osobního příplatku a odměn.

Bližší informace na tel. 954 947 101 v pracovních dnech od 6:00 do 14:30 hod.

Životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: prace@rsd.cz

Upozornění
Pracovní poměr se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoníkem práce (nejedná se o služební poměr).
Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení stvrzuje, že si není vědom osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmu.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.
Ředitelství silnic a dálnic ČR bude zpracovávat v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedené pracovní místo. Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů mám právo na: na přístup k osobním údajům, na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, na přenositelnost údajů a právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků.

Zdroj nabídky: Dobrá práce

Nejnovější články

Zaměstnanci jsou nejlepší indikátor úspěchu, říká šéfka HP

Hodně sází na lidi, které má kolem sebe. „Naprostá většina úspěchů je v mém případě dílem...více

I za tohle můžete dostat výpověď. Případy, které potvrdil soud

Kdy možné dát výpověď zaměstnankyni, která tráví část pracovní doby na internetových seznamkách?...více

V polovině neotevřených datovek je vzkaz od exekutora či finančního úřadu

V každé druhé dosud neotevřené datové schránce se nachází dopis od finančního úřadu nebo...více