Product Manager CZ a SK - URO/GYN portfolio až 90 000 Kč

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Mzda: 70000 - 90000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Odpovědnost za svěřené URO-GYN produkty firmy (cca 15 produktů) – nastavení marketingových plánů a strategií k dosažení stanovených cílů a zvyšování market share jednotlivých produktů
* Příprava lounchů nových produktů
* Ve spolupráci s logistikou zajištění odpovídajícího množství zboží v distribuci a efektivní řešení zásob se zkracující se dobou exspirace
* Monitoring a analýzy trhu, sledování konkurence a cen
* Příprava SOP / demand planning, demand review
* Forecasting
* Kontrola plnění plánů, hospodaření se svěřeným rozpočtem
* Kontakty a udržování vztahů s významnými klienty z řad lékařů
* Spolupráce s KOL´s
* Školení sales týmu, double cally
* Aktivní účast na odborných seminářích a konferencích, vedení přednášek a zaškolení odborné veřejnosti
* Neustálý rozvoj znalostí sledování nových trendů v oblasti marketingu a svěřených terapeutických oblastí
* Sledování platné legislativy a jejích změn
* Reporting

* Pracoviště Praha / ČR, zahraniční cesty na Slovensko

Požadavky na zaměstnance

Máte zkušenosti z generického farma businessu alespoň 3 roky? Baví Vás marketing? Chcete pracovat v centru Prahy? Je Vám blízká oblast urologie a gynekologie? Baví Vás občasné cestování? Chcete využít angličtinu v mezinárodní firmě?

Pak hledáme právě Vás :).
* Práci v dynamickém kolektivu
* Příjemné pracovní prostředí v menším kolektivu
* Mzdu až 90 000 Kč
* Odborný růst a možnost dalšího rozvoje
* Nástup dohodou