Náborář | výrobní technické pozice | 25000 - 40000 Kč

Místo práce: České Budějovice (informace o místu práce: České Budějovice)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naše pobočka v Českých Budějovicích hledá nového člena týmu, který by měl na starosti obsazování pozic ve výrobě u našich klientů.

Co si budeme povídat - je to trochu honička, být v hledání jednička, ale Grafton rozhodně patří na špičku ve svém oboru a ty můžeš patřit mezi nás.

Do našeho českobudějovického Grafton týmu hledáme člověka, který:
- má zdravé sebevědomí a nebojí se prosadit
- zároveň ho baví práce v týmu, protože tady táhneme všichni za jeden provaz
- umí být obchodníkem, kreativcem a někdy také i psychologem
- zvládá komunikovat, řešit, analyzovat, ale také vyřizovat spoustu administrativy, která k naší práci patří
- umí hledat a nenechá se odradit při prvním nezdaru
- má chuť, energii a nebojí se opravdu náročných úkolů
- hledá práci, kde se rozhodně nebude nudit

Nabídneme ti práci, která tě bude bavit! A vlastně nám ani nevadí, že nemáš předchozí praxi. Hledáme osobnostní fit, vše tě naučíme.
- budeš partnerem pro mnoho zajímavých firem v Jižních Čechách
- tvým úkolem bude obsazovat technické pozice ve výrobě: dělník, CNC operátor, svářeč, směnový mistr
- Grafton je opakovaně jedničkou na českém trhu, takže budeš vystupovat jménem zavedené značky
- ke své práci budeš využívat různé sociální sítě a různé další zdroje
- občas budeš jezdit za klienty a udržovat vztahy

Jiné výhody

Benefity:
Proč se Ti u nás také bude líbit?
- dostaneš férové ohodnocení, tj. fixní mzda (20-25 000 Kč) + měsíční bonus 5000Kč + bonusy za úspěšná obsazení
- tvoje průměrná mzda v prvním roce se bude pohybovat okolo 30-40 000 Kč, ale obchodním výsledkům se v Graftonu meze nekladou - zcela reálně si můžeš vydělat i mnohem více už během prvního roku
- absolvuješ častá průběžná školení, zvýšíš si tak svoji kvalifikaci

Co od nás budeš mít do plusu:
- 4 dny volna navíc po vyčerpání řádné dovolené
- 2 dny zdravotní volno / Sick Days
- pružná pracovní doba (7-16, 8-17 nebo 9-18 hod.)
- hrazené jazykové vzdělávání
- smartphone i pro soukromé účely
- volnočasové poukázky v hodnotě 1 200 Kč

A proč prostě chceš pracovat v Graftonu?
- máme kancelář v centru města
- přátelský a družný kolektiv
- kromě práce se umíme i pobavit, takže jezdíme na firemní teambuildingy

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Co od tebe naopak očekáváme?
- obchodní nadšení a aktivní přístup k práci
- přímá zkušenost v obchodním prostředí či znalost výrobního prostředí je velkou výhodou
- zodpovědnost, pečlivost, smysl pro humor a umění komunikovat více věcí najednou
- zákaznický přístup a schopnost zvládat různé situace tak, jak je obchodní život přináší
- cizí jazyk výhodou
- friendly vztah k práci s počítačem (Word, Excel, Outlook, sociální sítě, atd.)
- kromě obchodu budeš umět zvládat poměrně vysokou administrativní zátěž
- schopnost řídit auto (občasné služební cesty za klienty)

Zbytek už tě naučíme, takže praxe v náboru není vůbec podmínkou.
Důkladně tě zaškolíme - koneckonců jsme v tom odborníci!
Jednoznačně hledáme osobnost, která k nám zapadne na první dobrou!

Pokud Tě naše nabídka zaujala, pošli nám životopis a motivační dopis, ze kterého pochopíme, proč chceš pracovat právě v náboru a právě pro nás.