Vedoucí výroby

Hledaná pozice

Místo práce: Třinec (informace o místu práce: Třinec)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti z pozice team leadera ve strojírenské nebo automotive společnosti? Nabízíme pozici, na které budete nejen kontrolovat proces výroby, ale taky budete zodpovídat za podřízené pracovníky - obsazovat je, motivovat a hodnotit. –Zodpovídá za organizační a personální zajištění chodu skladu pro zajištění plynulosti výroby –Zodpovídá za plánování a řízení procesu výroby a realizace zakázek dle objednávek a smluvních požadavků zákazníka –Zodpovídá za včasnou a správnou expedici výrobků k zákazníkovi –Zodpovídá za dodržování bezpečnosti práce na pracovišti –Zajišťuje hodnocení, motivaci a rozvoj podřízených zaměstnanců (tým cca 50 lidí) –Podává návrh na školení pro zajištění strategických cílů. Provádí hodnocení výrobní kapacity –Podává návrhy ke zlepšování technologie výroby, zvyšování produktivity práce a vybavení pracovišť –Spolupracuje při zavádění nových projektů do sériové výroby

–Klíčovou manažerskou pozici ve středně velké firmě, která chce být jedničkou na trhu ve výrobě lisovaných a svařovaných dílů –Firemní prostředí, které podporuje otevřenou komunikaci –Firemní kulturu, která podporuje udržení životní rovnováhy –Mzdu dohodou dle kvalifikace, praxe a výsledků –Motivační odměny –Tři až pět dnů dovolené navíc ročně –Příspěvek na stravování –Příspěvek na penzijní připojištění –Systém vnitropodnikového vzdělávání –Smlouvu na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na neurčito, preferujeme dlouhodobou spolupráci

Požadavky na zaměstnance

–Vzdělání SŠ/VŠ strojní obor –Znalost postupů PPAP/PPF, APQP, FMEA, OEE, Kaizen, Kanban –Zkušenosti v oblasti strojní výroby a automatizace –Odolnost vůči stresovým situacím –Samostatnost i schopnost pracovat v týmu, spolehlivost a zodpovědnost, důslednost, flexibilitu –Schopnost čtení technické a výkresové dokumentace –Zkušenosti v oblasti automotive výhodou