Account manažer - automotive

Hledaná pozice

Místo práce: Most (informace o místu práce: Most)

Mzda: 35000 - 50000 Kč za měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete konkrétně dělat?
• Udržovat a rozvíjet dlouhodobé dobré vztahy se zákazníky
• Vytvářet obchodní nabídky a prezentovat je zákazníkům
• Koordinovat zakázky od zadání do ukončení projektu v úzké spolupráci s oddělením kvality a dalšími odděleními ve společnosti
• Pravidelně spolupracovat s mateřskou společností v Německu
• Zastřešovat zákaznickou podporu a poradenství
• Spravovat zakázky v interním systému společnosti, tržní analýzy, reporting

Jiné výhody

Co zajímavého Vám nabízíme?
• Zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí
• Mimo atraktivní mzdu Vás chceme dále motivovat širokou škálou benefitů, jako např.:
• Ročním bonusem při splnění stanovených cílů
• Odměnou za dobré výsledky při auditu
• Měsíční odměnou až do výše 2000,- Kč
• Stravenkami v nominální výši 100 Kč
• Náborovým a stabilizačním příspěvkem
• Dovolenou ve výši 25 dní a dalších až 5 dní bonusové dovolené navíc
• Volnočasovými poukázkami, firemními akcemi

Požadavky na zaměstnance

Mezinárodní výrobní společnost v oboru automotive hledá posilu do svého týmu pro komunikaci se zákazníky, který/á je schopen/schopna komunikace v němčině (angličtina navíc je výhodou). Ucházejte se o tuto pozici v moderním, pozitivním a přátelském prostředí, pokud máte:

• Cit pro obchod, schopnost proaktivní a prodejní komunikace
• Orientaci na výkon a cíl, proklientský přístup
• SŠ nebo VŠ vzdělání strojního nebo obchodního zaměření (pozice je vhodná i pro absolventy vysokých škol)
• Dobrou znalost práce na PC
• Pokročilou znalost německého jazyka na komunikativní úrovni, anglický jazyk výhodou
• Analytické a koncepční myšlení, organizační schopnosti a dobrý time management
• Flexibilní přístup a ochotu cestovat