Konzultant(ka) /Personalista(ka) (m/ž/o)

Místo práce: Karlovy Vary (informace o místu práce: Karlovy Vary)

Jiné výhody

- výborné platové ohodnocení včetně třináctého platu
- 25 dní dovolené
- moderní prostředí
- příjemný pracovní kolektiv
- pitný režim

Požadavky na zaměstnance

„Zkrátka dobrý personál.“ Podnikatelské směřování naší firmy ARWA Personaldienstleistungen nelze popsat lépe a stručněji. Jsme německá personální agentrura, která je na trhu už více než 35 let. Snadnou a dostupnou komunikace zajišťuje 95 poboček rozmístěných po celém Německu a částečně i v České republice.

Pokud hledáte roli, kde budete mít možnost využít své skvělé komunikační dovednosti a rozvíjet své zkušenosti v oblasti HR a náboru, máme pro Vás zajímavou pracovní nabídku.
Společnost ARWA Personaldienstleistungen je jednou z významných personálních agentur v oblasti personálně-poradenských služeb a naši konzultanti denně propojí stovky kandidátů se zajímavými pracovními příležitostmi po celém světě.
Pokud je tato role v našem týmu to pravé pro Vás, pošlete nám svůj životopis a my se s Vámi rádi osobně setkáme.

Náplň práce:
- budete zodpovědní za svěřené náborové projekty u našich klientů
- součástí Vaší práce je inzerování pozic, ale také aktivní vyhledávání kandidátů na sociálních sítích či v naší interní databázi kandidátů
- budete mít možnost potkávat se v rámci osobních pohovorů s řadou zajímavých odborníků a propojovat je se skvělými pracovními příležitostmi u našich klientů
- účast na veletrzích práce

Požadavky:
- středoškolské vzdělání s maturitou
- český jazyk – rodilý mluvčí
- vysoké pracovní nasazení
- značná dávka proaktivity a energie

V případě zájmu prosím volejte na 352 601 789 nebo posílejte životopisy na email: n.salajkova@arwa.cz

Těšíme se na Vás