Vývojový inženýr/ka - programátor/ka embedded systémů

Hledaná pozice

Místo práce: Havířov (informace o místu práce: Havířov)

Mzda: 40000 - 70000 Kč za měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracuješ rád s mikrokontrolery? Baví tě programování embedded zařízení? Přemýšlíš, jak má zařízení pracovat a jaké funkce má uživateli přinést? Pak hledáme právě tebe.

Jsme předním českým výrobcem technologií pro monitorování a střežení stacionárních a mobilních objektů. Pro naše oddělení vývoje zodpovědné za návrh a tvorbu HW produktů k prodeji, hledáme do týmu programátora/ku embedded systémů.

Máš-li chuť navrhovat nové produkty pro monitorování vozidel, strojů, osob a dalších mobilních objektů, hledáme právě tebe.

CO TĚ U NÁS ČEKÁ?
Budeš programovat v C/C++.
Můžeš se těšit na práci s mikrokontrolery s jádrem ARM (Cortex M0-M3).
Většina našich projektů se velmi úzce týká HW a jeho vazby na okolí. Budeš programovat interní periférie mikrokontrolerů.
Pracujeme s periferními zařízeními jako GPS, rádiovými moduly, modemy mobilních sítí (NB-IoT), akcelerometry, BT moduly a mnoha dalšími.

Jiné výhody

NABÍZÍME:
Práci na hlavní pracovní poměr
Práci na dlouhodobých projektech
Flexibilní pracovní dobu, 5 týdnů dovolené
2 sick days k dovolené navíc
Občasný home office
Samostatnou tvůrčí práci
Zkušený kolektiv
Moderní a příjemné pracovní prostředí
Kurzy anglického jazyka na pracovišti
Vzdělávací kurzy
Firemní akce a volnočasové aktivity
Sleva na firemní výrobky/služby
Příspěvek na stravování
Relaxaci ve firemním krytém bazénu

CO OD TEBE OČEKÁVÁME?
Bylo by zajímavé dozvědět se o tvých předchozích projektech.
Běžnou součástí tvé práce budou konzultace s kolegy, kteří navrhují HW. Je proto důležité, abys uměl HW pochopit. Práci s elektronickými schématy tě naučíme.

ČEHO SPOLEČNĚ DOSÁHNEME?
Díky ochotě kolegů se velmi rychle dozvíš podrobnosti o současném portfoliu výrobků.
Získáš znalosti našeho jedinečného řešení sledování mobilních ale i stacionárních objektů.
Tvé odborné znalosti porostou s našimi projekty.