Obchodní analytik

Hledaná pozice

Místo práce: Plzeňský kraj

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Staňte se součástí významné výrobní společnosti a uplatněte své znalosti na pozici Obchodní analytik.
Co bude hlavní náplní Vaší práce?
* zodpovědnost za kompletní monitoring produktů od okamžiku objednání až po potvrzení dodávky zákazníkem
* sledování toku zakázek v systému SAP
* monitoring vyexpedovaných produktů a porovnání s potvrzenými dodávkami od zákazníka
* denní analýza a vyhodnocování dat
* identifikace nepotvrzených dodávek, rozdílů a nesrovnalostí a jejich aktivní řešení
* odstraňování překážek a zjišťování jejich příčin
* spolupráce s logistickým a účetním oddělením, popř. dalšími odděleními napříč společností
* systematicky a pravidelně urgovat zákazníka ohledně nesrovnalostí na jeho straně
* vytvářet reporty
* zodpovědnost za kompletní controlling svěřené oblasti
* pravidelně prezentovat aktuální stav nepotvrzených zakázek
* spolupráce na měsíční závěrce, při SOX kontrolách a auditech

Jiné výhody

* Motivační platové ohodnocení
* 25 dnů dovolené
* Příspěvek na dopravu do zaměstnání
* Penzijní připojištěn
* Příspěvek na dovolenou
* Závodní stravování
* Firemní společenské akce
* Přátelský kolektiv a další výhody
* Nástup přímo pod firmu do kmene

Požadavky na zaměstnance

* minimálně SŠ vzdělání (ideálně ekonomického zaměření)
* 3 roky praxe na obdobné pozici
* znalost AJ na komunikativní úrovni
* logické uvažování, schopnost myslet analyticky a systematicky
* výborná znalost práce na PC - MS Office (excel), SAP
* schopnost efektivně komunikovat, samostatnost, zodpovědnost
* schopnost určování priorit v souladu s cíli společnosti
* schopnost přizpůsobit se rychlým změnám