Celní deklarant (Z20783)

Hledaná pozice

Místo práce: Praha

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Celní deklarant

Společnost je leadrem v rozvoji inovativních řešení dodavatelského řetězce. Propojujeme naši globální síť a odborné znalosti s inovacemi, které našim zákazníkům umožňují neustále zůstávat o krok napřed. Naší vizí je spojit a zjednodušit dodavatelské řetězce po celém světě. Jsme odborníci v oblasti složitých, rychle se měnících odvětví, jako je móda, maloobchod, chemie, FMCG a technologie. Se zastoupením ve více než 100 zemích, které zaměstnávají více než 10 000 lidí po celém světě, slučujeme celosvětové pokrytí s lokálními zvyklostmi. Jsme firma založena na tradici a na spokojenosti nejen našich zákazníků, ale také našich zaměstnanců.

Co vás čeká

* získávání, kontrola a vystavování dokladů pro jednotlivé dovozní a vývozní případy

* komunikace s přepravci a zákazníky

* komunikace s ostatními pobočkami

* komunikace s celním úřadem

* spolupráce s pobočkami

* zpracování případů v celním programu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

* zkušenost v oblasti celních deklarací podmínkou

* praxe v oboru alespoň 1 rok

* středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou

* základní znalost anglického jazyka

* počítačová způsobilost MS Office - Word, Excel

* řidičský průkaz skupiny B

Co vám můžeme nabídnout

* pracovní smlouvu na dobu neurčitou

* motivační mzdové ohodnocení

* jednosměnný provoz

* cafeterii

* stravenky

* pensijní připojištění

* 5 týdnů dovolené

Kontakt: Veronika Szabóová

Direct phone: +420 220 397 862

Mobile: +420 731 544 412

E-mail: veronika.szaboova@maersk.com

Lokality:

Celní 1144, 276 01 Mělník,

K dálnici 1390, 253 01 Hostivice