Research/Data Analyst s výhledem na Orloj

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Práce s daty, tabulkami, zadávání dat, kategorizace dat, čištění dat, modelování dat, vizualizace dat
- Sledování vývoje tiskáren
- Analýza obchodních a tržních trendů v oblasti IT průmyslu
- Asistence týmu analytiků při zpracování dat především pomocí MS Excel
- Koordinace globálního výzkumu a komunikace napříč mezinárodním týmem

- Kancelář v centru Prahy na Malém náměstí s výhledem na Orloj
- Flexibilní pracovní dobu
- Smlouvu na HPP
- 25 dnů dovolené + 3 dny zdravotního volna
- Bohatá cafeterie
- Stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, výhodný tarif u mobilního operátora, multisport karta, flexipasy
- Super tým, se kterým můžete hrát šipky v relaxační místnosti, nebo si jít po práci posedět

Požadavky na zaměstnance

Příležitost nejen pro absolventy VŠ oboru Statistika, Ekonomie nebo IT! Mezinárodní uznávaná společnost, jenž se pyšní statusem světové jedničky ve svém oboru v oblasti trhu s informačními technologiemi, se sídlem přímo naproti Orloji, hledá šikovného kolegu, kterému nejsou cizí čísla, má zkušenosti s databázemi a chce využívat AJ na denní bázi!
Díky týmu vývojářů máme perfektní systémy, které nepoužíváme jen v ČR, ale po celém světě. Našimi zákazníky jsou převážně špičkoví hráči na IT trhu, kteří se specializují na výrobu mobilních zařízení, operačních systémů, provozují vyhledávací portály, produkují počítače, tiskárny nebo síťové prvky.

- Minimálně bakalářské vzdělání oboru Statistika, Ekonomie nebo IT
- Výborná znalost Microsoft Excel – Funkce, Excel Visual Basic, Makro..
- Zkušenosti s databázemi a SQL programováním
- Angličtina na úrovni B2-C1
- Silná pozornost věnovaná detailu, logické uvažování a přesnost při zpracování dat.
- Výhodou znalost: Java nebo C / C ++