Technický konzultant / SW podpora - bez AJ (30.000 - 45.000 Kč)

Hledaná pozice

Místo práce: Jihomoravský kraj

Mzda: 30000 - 45000

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Budete poskytovat podporu našim zákazníkům
* Vaším cílem bude zajišťovat plynulý běh našich informačních systémů, jako jsou: docházkový systém, přístupové a stravovací aplikace apod.
* Budete využívat telefonické a elektronické komunikace se zákazníkem
* Jako podpora budete mít vzdálené přístupy do živých systémů zákazníka.
* Ve výjimečných případech bude třeba realizovat podporu přímo u zákazníka

Jsme ryze česká firma, která poskytuje komplexní řešení potřeb našich zákazníků. Ať se jedná o SW řešení, propojení SW systémů, dodávka a instalace HW, zákaznická podpora a servis. Máme špičkové technologie, kapacity a profesionální týmy, díky kterým můžeme poskytovat skvělé služby a kvalitní produkty. Přij'dte se k nám podívat a přesvědčte se na vlastní oči.

* Práce na plný úvazek na dobu neurčitou (s tříměsíční zkušební lhůtou)
* Příjemné pracovní prostředí
* Týden dovolené navíc
* Příspěvky na stravování
* Prémiový systém založený na výkonnosti
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Možnost seberealizace i mimo rámec nabízené pozice
* Modporu firmy při vzdělávání (například jazykové kurzy)
* Občerstvení na pracovišti – káva, čaj, voda v barelech

Požadavky na zaměstnance

* Je třeba se umět orientovat v databázích jako jsou: SQL, MS SQL nebo Oracle.
* Pevné základy sítí a operačních systémů Windows, IIS etc.
* Přehled v Zákoníku práce, chuť a schopnost se rychle učit
* Měli byste mít přirozenou schopnost příjemně, trpělivě a klidně komunikovat se zákazníky
* Základní znalost RFID technologií a biometrie