Elektrotechnik / Bastlíř (35.000 - 45.000 Kč)

Hledaná pozice

Místo práce: Brno (informace o místu práce: Brno)

Mzda: 35000 - 45000

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Tvá práce bude převážně vypadat takto:
* Komunikace s kolegy ve výrobě – pomoc při řešení komplikací ve výrobě a nedostatků ve výrobní dokumentaci
* Kontrola a případné úpravy dokumentace převzaté z vývoje – posouzení vyrobitelnosti dílu, kontrola výkresu a soupisky materiálu
* Konzultace s vývojáři ohledně případných neshod v dokumentaci
* Tvorba návodek a manuálů pro výrobu (nafocení postupu výroby, zpracování v programu Composer)
* Komunikace s externími dodavateli součástek (v češtině i angličtině)
* Navrhování přípravků pro výrobu
* Poskytování technické podpory oddělení logistiky (např. pomoc při vyhledávání alternativních součástek), spolupráce s dalšími odděleními napříč firmou)

Máte raději pestrou a různorodou práci než obyčejný stereotyp, a zároveň máte vystudovanou vysokou školu v oblasti elektrotechniky?
Oddělení technologie hledá do svého týmu kolegu na pracovní pozici Technolog - elektro. Máš-li odvahu, neváhej se ozvat!

* Možnost flexibilně si plánovat pracovní dobu
* 5 týdnů dovolené
* Plně hrazený kurz angličtiny
* Dotovaná karta Multisport nebo ActivePass, výhodný mobilní tarif
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Finanční bonusy, bonusy za doporučení nových kolegů, odměny aj.
* Firemní kantýna, bufet a zázemí pro kávomilce
* Místo výkonu práce:Brno

Požadavky na zaměstnance

* Nejlépe VŠ elektrotechnická
* Odborné znalosti a dovednosti – čtení elektro-schémat, kreslení v OrCAD či jiném návrhovém systému, výhodou (ne podmínkou) je i znalost 3D CAD programu
* Nekonfliktní povahu a dobré komunikační dovednosti – komunikace s kolegy z výroby a vývoje bude na denním pořádku
* Pečlivost a dobrou technickou představivost (schopnost např. posoudit v dokumentaci vyrobitelnost dílu, zapojení součástek, apod.)
* Zručnost – nebát se zkusit si vlastnoručně výrobní postup dané součástky