C++ 3D application engineer, VŠ, AJ (30.000 - 50.000 Kč)

Hledaná pozice

Místo práce: Jihomoravský kraj

Mzda: 30000 - 50000

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* vývoj 3D interaktivní aplikace do zdravotnictví
* máme 2 vlajkové 3D vizualizační projekty, kam se budeš hodit, záleží na tvém zaměření
* zpracování nových požadavků a rozšíření, návrh a implementace
* práce na user-friendly interface
* příležitost sáhnout si na výzkum
* Technologie: C++ 11 a 14, Win, Visual Studio, Qt, OpenGL, Git, Python

Hledáme schopné vývojáře C++ s grafickým engiinem v jádru srdce. Pokud se zajímáš o rendering, baví tě 3D modely nebo třeba analýza a zpracování obrazu či počítačové vidění, máme pro tebe zajímavou nabídku. Vyvíjíme užitečný interaktivní 3D grafický software pro účely medicíny. Máme reálná data, doktory jako zákazníky. Chceš-li dělat něco, co má opravdu smysl a máš sám co nabídnout, rádi se s tebou potkáme.

* 5 týdnů dovolené
* flexibilní pracovní doba
* homeoffice
* moderní prostory v centru výzkumu
* práce na specifickém projektu
* výhody malé firmy – vše se dá domluvit
* možnost zkráceného úvazku

Požadavky na zaměstnance

* VŠ obor informatiky
* praktická zkušenost s vývojem grafických aplikací
* znalost C++ (STL, návrhové vzory)
* angličtina minimálně na úrovni porozumění odborného textu
* výhodou: zkušenost s OpenGL, OpenCV, knihovna Qt či OpenSceneGraph a další
* výhodou: python