Obchodní zástupce ve strojírenství (45.000 - 50.000 Kč)

Hledaná pozice

Místo práce: Vyškov (informace o místu práce: Vyškov)

Mzda: 45000 - 50000

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* obchodování technických řešení pro strojírenské a jiné výrobní závody – zahraniční klientela (Rakousko, Švýcarsko, Polsko, Slovensko, a další země EU), služební cesty do těchto zemí
* péče o svěřené portfolio stávajících zákazníků, ale i vyhledávání nových obchodních příležitostí
* identifikace nejvhodnějšího řešení pro zákazníka s ohledem na výrobní a technologické kapacity mateřské společnosti
* spolupráce s oddělením výroby, konstrukce
* obchodní jednání, uzavírání kontraktů

Strojírenská společnost přijme do obchodního týmu novou posilu – kolegu, který by se ujmul zahraničních zákazníků a dále rozšiřoval jejich řady. Cílovými zákazníky jsou především výrobní závody v různých oblastech průmyslu, kterým nenabízíme hotové díly z katalogu, ale připravujeme pro ně specifická technická řešení, proto hledáme člověka, který už za sebou má řadu obchodních úspěchů a zároveň rozumí strojařině na tolik, aby byl našim zákazníkům seriózní oporou a dokázal jim navrhnout to nejlepší řešení.

* zajímavý fixní základ mzdy (45.-50.000Kč) + provizní systém odměňování
* 5 týdnů dovolené
* služební vůz i k soukromým účelům
* mobilní telefon
* odborné proškolení produktů
* příspěvky na sportovní aktivity
* příspěvek na penzijní/životní pojištění
* dotované stravování
* věrnostní finanční odměny
* lokalita: Vyškov

Požadavky na zaměstnance

* SŠ/VŠ – strojírenské obory velkou výhodou
* praxe jako obchodní zástupce v oblasti strojírenství podmínkou
* velkou výhodou zkušenosti z oblasti zpracování plechů
* dobrá orientace ve výkresové dokumentaci, obecné znalosti ze strojírenství – výrobní operace, funkce strojů, apod.
* reprezentativní vystupování, dobré obchodní dovednosti, komunikativnost
* ochota často cestovat do zahraničí (přibližně 3 dny v týdnu mimo kancelář)
* ŘP sk. B - aktivní řidič
* AJ/NJ na dobré komunikativní úrovni nutnou podmínkou