Asistent/ka - obchod/logistika

Hledaná pozice

Místo práce: Praha

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jako ADMINISTRATIVNÍ ASISTENT/KA budete mít na starosti:

Administrativní podporu obchodního týmu
Tvorbu a zasílaní prodejních nabídek a objednávek
Potvrzovaní objednávek
Komunikace s dodavateli a zákazníky
Odpovědnost za roční inventuru skladových zásob & kontrolu skladových zásob
Přípravu podkladů pro interní/externí fakturační proces
Kontrolu splácení vystavených faktur
Poskytování dokladů a informací požadovaných pro celní odbavení dovozu
Péči o logistické záležitosti

Jiné výhody

Nabízíme:

Různorodou práci v mezinárodním prostředí
Možnost využití angličtiny na denní bázi
Příjemné a pohodové pracovní prostředí
HPP, po prvním roce smlouva na dobu neurčitou
Nástup ihned nebo dle dohody
Flexibilní pracovní dobu
Stravenky
4 týdny dovolené + 5 dní extra volna (sick days, dovolená)
Nadstandardní zdravotní péči na privátní klinice
Mobil
Lokalita: Zličín

Firma nabízí i možnost zkráceného úvazku, minimálně však 25 hodin týdně.

Požadavky na zaměstnance

Hledá se ADMINISTRATIVNÍ ASISTENT/KA pro našeho klienta, úspěšnou japonskou společnost specializující se na vývoj, výrobu, prodej i servis výrobních zařízení.

Váš profil:
Je třeba abyste měli zkušenost jako podpora obchodního oddělení nebo logistiky, angličtinu na pokročilé úrovni a uměl/a pracovat v MS Office. Také by si měl/a mít výborné organizační schopnosti a zvládat multitasking.